Kamila Smogulecka zasłynęła jako „Słowianka Donatana”, gdy wystąpiła gościnnie w klipie (a później na Eurowizji) do piosenki „My Słowianie”. Znana wówczas pod pod pseudonimem Luxuria Astaroth celebrytka szybko zdobyła dużą popularność, głównie za sprawą kolejnych skandali z jej udziałem. Niestety, sława negatywnie odbiła się na jej zdrowiu i Kamila popadła w uzależnienie od alkoholu i narkotyków.

Ostatecznie 23-latka wylądowała na kilkutygodniowym odwyku, a po powrocie została zawodniczką MMA. Jakiś czas później zmieniła pseudonim na Zusje i zdecydowała się rozpocząć karierę muzyczną. Jej piosenki szybko stają się TikTokowymi viralami, a ona sama zgromadziła już pokaźną liczbę fanów – na samym Instagramie ma ich już ponad 3 miliony!

Luxuria Astaroth wylądowała NA ODWYKU – kto jeszcze ma problem z uzależnieniem?

Kamila Smogulecka „Zusje” wyprowadziła się na stałe do Rosji. Tak argumentuje swoją decyzję

Jakiś czas temu celebrytka zaskoczyła wszystkich informacją o przeprowadzce do Rosji. Choć przed laty taka decyzja najprawdopodobniej spotkałaby się z przychylnym zrozumieniem lub zwyczajnym wzruszeniem ramion, przy obecnej agresji Rosji na Ukrainę trwającej nieprzerwanie od 2022 roku dla wielu decyzja Zusje pozostaje szokująca i nie do przyjęcia.

Od tamtej pory Zusje aktywnie relacjonuje w mediach swój pobyt i udostępnia mnóstwo relacji, w których pokazuje codzienne życie w Moskwie. W jednym z Q&A zdradziła, że wyprowadziła się na stałe i jest tam bardzo szczęśliwa, a Moskwę porównała do Warszawy jako „piękne i bardzo podobne miasto, tylko 100 razy większe”.

Ostatecznie celebrytka zdecydowała się również zdradzić powód swojego wyjazdu. Na stories wyznała, że za jej kontrowersyjną decyzją stała… miłość:

Miłość mnie skłoniła do wyjazdu… Miłość, miłość, miłość.

Zusje podkreśliła też, że zamierza pokazać światu „jak naprawdę jest w Rosji”, a w odpowiedzi na pytanie, czy uważa się za Rosjankę odparła:

Trochę za mało czasu minęło, żebym uważała się za Rosjankę. Polką byłam, Polką jestem, Polką będę.

Zusje o aferze z Dagmarą Szewczyk: „Nikt jej tu nie chce”

pasekkozak

scena z: Kamila ZUSJE Smogulecka, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Kamila ZUSJE Smogulecka, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

IG: zusjeofficial

IG: zusjeofficial

IG: zusjeofficial

IG: zusjeofficial

IG: zusjeofficial

IG: zusjeofficial

IG: zusjeofficial

IG: zusjeofficial