Na początku lat 2000. Josh Hartnett (45 l.) był najgorętszą gwiazdą Hollywood. Aktor był gwiazdą takich filmów jak: „Pearl Harbor”, „Helikopter w ogniu”, „Halloween: 20 lat później” czy kultowego obrazu Sofi Coppoli „Przekleństwa Niewinności”.

Jednak podobnie jak Brendan Fraser, nie wytrzymał życia w świetle fleszy i na lata zniknął, grając w alternatywnych i niskobudżetowych filmach. Rzadko pokazywał się na branżowych imprezach, ściankach i czerwonych dywanach. Teraz aktor pojawił się na rozdaniu nagród SAG 2024, gdyż gra w filmie „Oppenheimer”. Szaleństwo rozpętało się na nowo.

Kim jest wybranka Josha Hartnetta??

Josh Hartnett mieszka dziś w Anglii ze swoją żoną i czwórką dzieci, gdzie prowadzi stosunkowo spokojne życie, „Byłem na okładce każdego magazynu. Właściwie nie mogłem nigdzie iść. Nie czułem się dobrze we własnej skórze. byłem samotny”, wyznał w 2014 roku w magazynie Details.

Renesans Josha Hartnett

Podczas jednego z wywiadów Josh Hartnett wyznał, że powitał na świecie 4. dziecko ze swoją żoną Tamsin Egerton, „Mam czwórkę dzieci, mieszkam na wsi. Jestem zajęty pracą lub opiekowaniem się nimi”.

Aktor, który niegdyś spotykał się z m.in. Gisele Bundchen, Rihanną, Rumer Willis i Amandą Seyfried, był na gali wręczenia nagród SAG, gdzie wzbudził nie lada emocje dziennikarzy i przybyłych na imprezę fanów.

Josh Hartnett ma swoją seks-taśmę

Świetnie się bawiliśmy, kręcąc ten film [Oppenheimer], a fenomenalne przyjęcie go i nominacje dla naszych kolegów w kategoriach aktorskich jest czymś wspaniałym, wyznał Josh Hartnett w rozmowie z E! Entertainment, ciesząc się, że Christopher Nolan wybrał właśnie jego do roli w kinowym hicie.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: