Dawno niewidziany Johnny Depp (60 l.) przybył solo na małą brytyjską premierę swojego najnowszego filmu „Jeanne Du Barry”. Johnny Depp, który wyraźnie schudł, miał na sobie dopasowany garnitur i płaszcz Diora i krótko, jak na siebie, obcięte włosy. Towarzyszyły mu nieodzowne okulary przeciwsłoneczne.

60-letni Johnny Depp randkuje z 20-letnią Jenną Ortegą?

Amerykański serwis TMZ doniósł, że słynny, ale i kontrowersyjny aktor przeszedł radykalną transformację, obejmującą utratę wagi, nową fryzurę i przejście na „czysty tryb życia”. Podobno jego obecną pasją jest reżyseria, co sprawia mu radość, ponieważ obecnie stoi za kamerą filmu biograficznego „Modi”, opowiadającego o artyście Modiglianim. Na razie nie planuje żadnych ról filmowych, „czeka na odpowiedni moment”.

Johnny Depp

Johnny Depp i jego transformacja

W reżyserowany we Włoszech przez Deppa filmie występują gwiazdy, w tym Al Pacino, Riccardo Scamarcio i Sally Phillips. „Modi” to jego pierwsza przygoda z reżyserią od prawie 30 lat. Johnny Depp ostatnio pracował przy filmie „The Brave” z 1997 roku, w którym zagrał z legendarnym aktorem Marlonem Brando.

Aktor od jakiegoś czasu mieszka w Londynie, gdzie pracuje nad edycją „Modiego”. A znajomi komentują, że to miasto bardzo do niego pasuje. Aktor po słynnym procesie dobrze czuje się z dala od Hollywood.

Johnny Depp widziany pierwszy raz od wypadku

To również tam aktor nagrywał nową reklamę dla Diora, co podobno wiązało się z jego nową fryzurą. Zapach Sauvage, którego jest od lat twarzą to najlepiej sprzedający się zapach francuskiego brandu.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

Johnny Depp