Tego jeszcze nie było! Johnny Depp randkuje z 40 lat młodszą aktorką? Niemożliwe. Plotki pojawiły się po tym, jak ostatnimi czasy popularny blog o gwiazdach Deuxmoi opublikował, że Deppa i Ortegę widziano razem. W sieci zawrzało, że aktor zaszalał i spotyka się z Jenną Ortegą, gwiazdą serialu „Wednesday”.

Johnny Depp widziany pierwszy raz po wypadku. Wspiera się o lasce

Gwiazdor trafił ostatnio na pierwsze strony gazet w związku z jego romansem z Joelle Rich (lat 39), londyńską prawniczką, która reprezentowała aktora w jego sprawie o zniesławienie przeciwko brytyjskiemu dziennikowi „The Sun” w 2020 roku. Podobno kiedy ona i Depp zaczęli się spotykać, ta była w trakcie rozwodu z mężem. Para miała rzekomo rozstać się w październiku 2022 roku.

Oczywiście plotki zasiane przez Deuxmoi są wierutnym kłamstwem, na które w sieci odpowiedziało mocno i stanowczo sama zainteresowana.

Jenna Ortega odcina się od plotek

Dziennik Daily Mail stwierdził, że Jenna Ortega odniosła się do „absurdalnych” twierdzeń na swoim koncie w mediach społecznościowych. Strona Johnny’ego Deppa nawet nie pofatygowała się o komentarz odnośnie plotek.

Spektakularna metamorfoza Johnny’ego Deppa

Nie mogę się nawet śmiać […] Nigdy w życiu nie spotkałam Johnny’ego Deppa ani nie pracowałam z nim […] Proszę, przestańcie szerzyć kłamstwa i zostawcie nas w spokoju, napisała Jenna Ortega.

Fot. SL, Javiles / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. EVELYN HOCKSTEIN / Reuters / Forum

Jenna Ortega Fot. MARIO ANZUONI / Reuters / Forum

Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum