Po długim i burzliwym procesie w sądzie, który śledziły media na całym świecie Johnny Depp został ostatecznie oczyszczony z zarzutów, a Amber Heard winna zniesławienia aktora. Dla Johnny’ego wyrok oznaczał przede wszystkim odzyskanie dobrego imienia i kariery zrujnowanej przez oskarżenia Amber. Jeszcze w trakcie trwania procesu ogromne rzesze lojalnych fanów stało murem za celebrytą, a sympatię i poparcie w stronę aktora wyrażało wiele innych gwiazd.

Johnny Depp oferuje swoje usługi, „Jestem dostępny na urodziny, przyjęcia, wesela…”

Johnny Depp po raz pierwszy na czerwonym dywanie. Powitał go 7-minutowy aplauz

Teraz Johnny Depp po raz pierwszy od głośnego procesu pojawił się na czerwonym dywanie podczas otwarcia festiwalu filmowego w Cannes, gdzie został przywitany przez setki wielbicieli i fanów.

Następnie udał się do amfiteatru, gdzie film, w którym wystąpił – „Kochanica króla” – zainaugurował 76. Festiwal w Cannes. Tam aktora przywitał 7-minutowy aplauz ze strony widzów i kolegów po fachu. Na nagraniach i zdjęciach z wydarzenia widać jak aktor ledwie powstrzymywał łzy ze wzruszenia.

Będąca na miejscu reporterka TVN24 przyznała, że wielki powrót Deppa zarówno na ekrany jak i czerwony dywan wywołał ogromne poruszenie i miał wydźwięk symboliczny:

Wydaje się, że przejście Johnny’ego Deppa po canneńskim czerwonym dywanie to symboliczny triumfalny powrót znanego aktora na filmowe salony – powiedziała dziennikarka.

Internet oszalał! Jest pierwsze zdjęcie Johnny’ego Deppa jako króla Ludwika XV

Reuters / Forum

Reuters / Forum