Źródło bliskie rodzinie Bruce’a Willisa przekazało kilka smutnych rewelacji na temat stanu zdrowia amerykańskiego aktora.

Stan zdrowia Bruce’a Willisa pogarsza się z dnia na dzień

W marcu ubiegłego roku Bruce Willis ogłosił zakończenie kariery. Jego rodzina ujawniła, że 67-letni amerykański aktor cierpi na afazję, chorobę neurologiczną, która wpływa na jego zdolności poznawcze.Od tego hollywoodzki gwiazdor chce może dożyć swoich ostatnich dni wraz z rodziną.

Bruce Willis na emeryturze. Tak sobie radzi z postępującą afazją

„Wiedzą, że nie będzie w pobliżu na zawsze, więc pielęgnują każdą chwilę” – powiedziało niedawno anonimowe źródło tabloidowi Radar Online.

To samo źródło dodało, że stan zdrowia amerykańskiej supergwiazdy pogarsza się z dnia na dzień.

„Bruce nie potrafi powiedzieć wiele i wydaje się, że nie pojmuje zbyt wiele z tego, co mówią inni. Są dni, kiedy widzą przebłyski dawnego Bruce’a, ale są one krótkie i rozłożone w czasie. Wydaje się, że dryfuje coraz dalej od nich, a to łamie im serca” – powiedział, po czym dodała, że jej córki mają nadzieję na „świąteczny cud”.

Tragedia! Bruce Willis ma zdiagnozowaną postępującą chorobę mózgu

Jak czytamy w Paris Match pamiętny odtwórca roli Johna McClane’a w sadze „Die Hard” może jednak liczyć na wsparcie swojej byłej żony, Demi Moore.

„Jest w stałym kontakcie z Brucem i Emmą. Wykorzystuje każdą okazję, by spędzić z nim czas. Jeśli nie ma jej przy nim, dzwoni przez telefon tylko po to, by Bruce mógł usłyszeć jej głos” – czytamy. Aktorzy mieli trzy córki: Rumer Glenn (34), Scout LaRue (31) i Tallulah Belle (28).

Bruce Willis jest obecnie żonaty z modelką Emmą Heming, 23 lata młodszą od niego. Para ma dwie córki: Mabel (10) i Evelyn (8).

 

 

Bruce Willis und Emma Heming Willis
 Forum

Brentwood, CA – *EXCLUSIVE* -Forum

Brentwood, CA – *EXCLUSIVE* –  Forum

Brentwood, CA – * Forum