Atak Rosji na Ukrainę wstrząsnął całym światem. Dramatyczna sytuacja nie pozostaje obojętna również polskim celebrytom, którzy murem stoją za Ukrainą i dzielą się z fanami swoimi obawami oraz przemyśleniami.

WSTRZĄŚNIĘTE gwiazdy komentują sytuację na Ukrainie! Przerażenie, rozpacz, złość…

Deynn wspiera Ukrainę makijażem

Kilka gwiazd zachowało się nietaktownie w tym smutnym dniu między innymi Anna Wendzikowska, która zamiast ukraińskiej flagi opublikowała na Instagramie zdjęcie w bikini z wyjazdu do Namibii. Post oburzył wielu jej fanów.

Teraz mocno dostało się Deynn, która chciała dobrze, ale wyszło, jak wyszło… Influencerka od kilku lat hobbistycznie robi niesamowite artystyczne makijaże na twarzy – inspirując się często jakimś ważnym dniem w kalendarzu. Tym razem postanowiła nawiązać do wojny na Ukrainie…

Beata Chmielowska-Olech zaskoczyła widzów „Teleexpressu”. W ten sposób wsparła Ukrainę

Marita Surma pomalowała ręce na kolory flagi ukraińskiej, a na twarzy czołgi, rakietę i herb ukraiński. Pod postem dołączyła link do zbiórki w swojej fundacji „Unicorn”, którą prowadzi razem z mężem Danielem Majewskim.

Nie lubię pisać i opowiadać o tym, co czuję, bo nie jestem w tym najlepsza.. a od rana kiedy obudziła mnie informacja o stanie wojennym w Ukrainie czuję się przygnębiona. Pomyślałam, że pomogę tak jak mogę, chociaż i tak chciałabym więcej!! Tym prostym makijażem chcę wykorzystać swoje zasięgi, aby jak najwięcej osób z Ukrainy widziało, że Polacy ich wspierają i mówią stanowcze NIE tej wojnie!! – tłumaczy.

Informuje, że postanowili reaktywować swoją fundację i utworzyć zbiórkę na pomoc humanitarną ofiarom wojny oraz potrzebującym mieszkańcom Ukrainy czy uchodźcom.

100% zebranych środków przekazujemy na zebrany cel, pamiętajcie o tym!! Wszystkie wydatki w związku z organizacją zbiórki pokrywamy z własnych pieniędzy – zapewnia gwiazda.

Influencerka spotkała się z hejtem. Oczywiście wielu jej fanów dziękowało za wsparcie i deklarowało, że już wpłaciło pieniądze na zbiórkę. Natomiast niektórzy uważają, że tylko „zbiera lajki”:

na pewno to coś zmieni Putni już ucieka

Hahah Ty ich nie wspieraj makijażem, tylko jazda na front do pomocy

„zasięgi” – to jest właśnie to

Makijaż wiele w tej sprawie pomoże

Serio? Boze …Ludzie wojna to nie pretekst do zbierania lajkow – czytamy.

Co myślicie o takich komentarzach?

Anna Wendzikowska ZJECHANA przez fanów: „Pani tyłek opala a ludzie GINĄ”

Deynn na selfie

Deynn/fot. Instagram/deynn

Deynn w ciemnych włosach

Deynn w ciemnych włosach fot. Instagram/deynn

Deynn rozstała się z Danielem?

Deynn komentuje plotki o rozstaniu

Deynn i Majewski fot. Instagram