Doda (36 l.) niezmiennie od lat ma blond włosy. Artystka opublikowała zdjęcie z fryzjerskiego fotela. W nowym roku zdecydowała się na metamorfozę w swoim wyglądzie? Zobaczcie sami, jak teraz wygląda.

Doda pokazała sesję zdjęciową sprzed 15 lat. „Różowa szalona Doda miewała też inne oblicza”

Doda pokazała się prosto od fryzjera

Doda w swoim życiu przeszła wiele metamorfoz. Zmienił się nie tylko jej styl, ale na przestrzeni lat Rabczewska eksperymentowała również z różnymi fryzurami. Niezmiennie jednak od lat artystka stawia na jasne, blond włosy i trzeba przyznać, że w tym kolorze jest jej do twarzy.

Doda ekscytuje się okładką sprzed lat. „Zaczęłam się mieścić w kadrze”

Rabczewska już jakiś czas temu zrezygnowała z wszystkiego co sztuczne i stawia na naturalność. Tyczy się to również zabiegów z zakresu medycyny estetycznej – Doda przyznała, że na co dzień rezygnuje z makijażu i pozwala skórze oddychać. Zamiast wypełniaczy stawia na dobrą pielęgnację i ujędrniające masaże twarzy.

Doda opublikowała na Insta Story nowe zdjęcie. Wokalistka odwiedziła fryzjerkę gwiazd i zdecydowała się na odświeżenie włosów. Do zdjęcia zapozowała no make up.

Doda pokazała zdjęcie u fryzjera.

Doda pokazała zdjęcie u fryzjera. Fot.Instagram/dodaqueen.

Doda od lat nosi długie włosy. W tej kwestii nic się nie zmieniło.

Piosenkarka pokazała się w wyprostowanych włosach, które sięgają jej za piersi. Można zauważyć również delikatne pasemka. Mimo, że zmiana nie jest spektakularna, to widać  – że włosy Rabczewskiej są zdrowe i zadbane.

Podoba Wam się?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Doda na Instagramie pisze o ZWIĄZKACH: „Nie każda medialna para żyje w sielance”

Doda pokazała świąteczną kartkę z Emilem

Doda ujawniła, kto otrzyma część majątku po jej śmierci

Doda w białej mini na czerwonym dywanie.

Doda, fot. AKPA.

Doda z mężem Emilem.

Doda, Emil Stępień, fot. Podlewski/AKPA.

Doda w odważnej stylizacji.

Doda, fot. Podlewski/AKPA