Doda (35 l.) żyje bardzo intensywnie. Gwiazda jest w ciągłych rozjazdach, koncertuje a w przerwie znajduje czas na aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia. Prowadząc taki tryb życia ciężko znaleźć czas na wszystko. Tym razem Doda podzieliła się z fanami jednym z szczegółów dotyczących jej wyglądu. Chodziło o włosy, których nie myła DWA tygodnie. Sprawdźcie, jak wyglądała!

TYLKO U NAS: Co Doda je na śniadanie? Czy gotuje mężowi? Wywiad z cyklu DIETY GWIAZD

Doda nie myła włosów od dwóch tygodni. Jak ona to robi, że wyglądają tak dobrze?!

Doda zdradziła na swoim InstaStory, że od jakiegoś czasu nie umyła włosów. Gwiazda każdy dzień ma wypełniony obowiązkami i ciężko jej znaleźć czas na tak zwykłe czynności jak mycie włosów. Jednak pomimo tak długiego czasu bez mycia, nie wyglądają one źle. Wiadomo, że im częściej pielęgnujemy i myjemy włosy, tym więcej tłustego sebum wydziela skóra głowy. Włosy Dody w takim razie mogą podziękować jej, że daje im odpocząć od częstych stylizacji.

Chciałam Wam powiedzieć, że nie myję głowy od dwóch tygodni. I nic się nie zanosi, ja nie wiem o co chodzi – skomentowała całą sprawę Doda

Jeżeli tak wyglądają jej włosy po dwóch tygodniach nie mycia ich szamponem, to zazdrościmy! Być może układała je na suchy szampon, którego głównym zadaniem jest zebranie tłustego sebum z powierzchni naszych włosów. Dzięki czemu unoszą się one od nasady, nadając objętości i świeższego wyglądu. Jednak w dalszym ciągu włosy Dody nawet „brudne” wyglądają świetnie.

Doda w nieumytych włosach na Instagramie:

View this post on Instagram

😇

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

Doda

Fot.Instagram/dodaqueen

Doda

Fot.Instagram/dodaqueen

Doda

Fot.Instagram/dodaqueen

Wyglądają na nieumyte i tłuste?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Doda skomentowała doniesienia na temat KRYZYSU w jej małżeństwie!

Doda w BIKINI; widać, że tak bardzo schudła?

Nie uwierzysz jak teraz wygląda DODA, która znowu bardzo SCHUDŁA! Wiemy ile waży polska gwiazda