Doda nieoczekiwanie znalazła się na ustach wszystkich, kiedy wraz z Marylą Rodowicz wkroczyła na scenę polsatowskiego koncertu sylwestrowego. W Nowy Rok o wyczynie Dody pisały wszystkie plotkarskie portale. a sama wokalistka znalazła się w centrum zainteresowania, kradnąc nieco show Beacie Kozidrak.

Doda na Instagramie pisze o ZWIĄZKACH: „Nie każda medialna para żyje w sielance”

Doda z Mandaryną

Dla Dody sylwestrowy koncert miał też niewątpliwie wartość sentymentalną. Po 15 latach spotkała się na jednej scenie z Mandaryną, z którą wcześniej los połączył ją w Sopocie. Niewiele osób zapewne pamięta, że słynny występ Mandaryny w Operze Leśnej zapowiadał nikt inny jak właśnie Doda. Wokalistka wspominała w wywiadach, że wówczas niezwykle zazdrościła żonie Michała Wiśniewskego paska Dolce & Gabbana.

Z okazji feralnego dla Mandaryny festiwalu, Doda i Marta pojawiły się na okładce magazynu „Gala”. Obie ubrane w białe bluzki podkreślające ich letnią opaleniznę zapozowały do wspólnego zdjęcia – nie da się ukryć, że w owym czasie były to bez wątpienia dwie najpopularniejsze blondynki w Polsce.

Przy okazji spotkania za kulisami poslatowskiego show Doda odtworzyła kadr z Mandaryną. Zdjęcie zestawiła z okładką gazety sprzed 15 lat. Obie wokalistki mają dziś chłodniejszy odcień blondu oraz nieco bledszą skórę, Mandaryna zrezygnowała z dwukolorowych tipsów, a Doda wyraźnie zeszczuplała.

Na to zdjęcie czekali wszyscy😝 Dla mnie jest wyjątkowo symboliczne bo przypomina mi, że przez te 15 lat Spełniłam swoje marzenia ,zrealizowałam cele, podołałam wyzwaniom No i zaczęłam się mieścić w kadrze – napisała Doda.

Podkreśliła również, że wszystko zawdzięcza ciężkiej pracy.

Kiedy patrzę teraz na 20 letnią siebie z uśmiechem myśle : nie było łatwo kochana ,ale było warto 🙌🏼💪 @marta.mandaryna dzięki za super spotkanie po latach – dodała.

Bardzo się zmieniły?

Doda i Mandaryna

Doda i Mandaryna za kulisami sylwestra w Polsacie, fot. Instagram

Doda i Mandaryna

Doda i Mandaryna w 2004 roku, fot. Mikulski/AKPA