Doda (35 l.) udzieliła Wprost wywiadu, w którym opowiedziała o tym, jak była traktowana w przeszłości. Piosenkarka twierdzi, że była ofiarą przemocy seksistowskiej.

Doda w wywiadzie dla Wprost mówi, że łatka skandalistki jest niesłuszna

Stan Borys stwierdził że takie jak ja tańczą w USA na rurze. Tymochowicz w gazecie poinformował mnie, że za przysłowiową złotówkę powie mi na jakie kolana usiąść, by zrobić karierę – mówi piosenkarka w rozmowie z Wprost.

I dodaje kolejne nazwiska:

Robert Kozyra z uśmiechem na twarzy udzielił wywiadu, że mój wygląd, to bardzo dobra agencja towarzyska w powiatowym mieście. Jacyś raperzy nagrali piosenkę,w której wyzywają mnie od blachary służącej do jednego. A na portalu internetowym ochoczo podjudzano internautów do wymyślania rymów w stylu „Doda Doda zrób mi loda” – mówi Doda.

Zdaniem Rabczewskiej łatka skandalistki, która do niej przylgnęła jest niesłuszna.

Doda – skandale

Zanim Doda wyszła za mąż i przyjęła nazwisko męża, przez ponad 10 lat była jedną z tych gwiazd, o których plotkarskie media pisały najchętniej i najwięcej. Doda lubiła prowokować – czy to scenicznymi strojami, czy zachowaniem. Kilka lat temu na jednej z konferencji pojawiła się z różowym penisem na patyczku. Podczas rozdawania autografów wkładała go sobie do ust (również na oczach dzieciaków).

Doda w końcu to powiedziała: Nie chcę mieć dzieci

Na koncertach chętnie eksponowała ciało i używała oryginalnych rekwizytów – leżała w trumnie, obwieszonej plastikowymi częściami ciała, które wyglądały na poodcinane.

Medialna „kariera” Dody zaczęła się w 2002 roku, gdy piosenkarka pojawiła się z ówczesnym chłopakiem, Radkiem Majdanem w Barze. W programie Doda i radek uprawiali seks w toalecie. Na pytanie Kuby Wojewódzkiego, dlaczego to zrobiła, Doda odpowiedziała: Bo mi się bzykać chciało!

Doda przeciw nienawiści i hejtowi

Dziś Doda dojrzała i przestała wywoływać medialne skandale.

W Internecie pojawił się SZOKUJĄCY fake news: Doda NIE ŻYJE. Zginęła w wypadku samochodowym

Co więcej, podpisuje się pod akcjami społecznymi – teraz chce uświadomić, jak wielkim złem jest hejt:

Jakiś dzieciak powiesił się na sznurowadle, bo hejt w szkole był nie do zniesienia, jakiś dorosły wyznał, że choruje na depresję i nie może sobie poradzić z krytyką w korpo. Ludzie zaczęli dostrzegać, że sami sobie zgotowali piekło – mówi we Wprost.

Doda w trumnie na scenie
Doda w wyzywających pozach
Doda z gołym brzuchem
Doda pokazuje dekolt
Doda w czerwonej sukience
Doda
Doda