Doda parę dni temu poinformowała za pomocą Instagrama, że przerywa tymczasowo karierę. Napisała na instastories, że pojawił się u niej w rodzinie nowotwór.

Doda ZAWIESZA karierę. Dlaczego?

Z przykrością muszę przełożyć najbliższe aktywności zawodowe na późniejszy czas. Proszę o wyrozumiałość i wsparcie

– napisała Dorota.

Jak na razie piosenkarka nie zdradziła więcej szczegółów. Wiadomo jednak, że Rabczewska jest bardzo zżyta z rodziną i poświęca im każdą wolną chwilę, więc taka informacja musiała być dla niej wielkim szokiem.

W piątek wokalistka poinformowała, że chce wynająć jedno z jej ulubionych mieszkań „New York penhouse”, a za niedługo też „Kravitz Miami Apartment”. Możliwe, że taka decyzja jest związana z chorobą i chce być teraz bliżej rodziny.

Przyszłemu mieszkańcowi życzę wspaniałych chwil pod tym dachem, zwłaszcza, że będzie miał na nim swój prywatny ogród z widokiem na warszawski Mokotów”

– napisała artystka.

Doda: gdzie mieszkała?

Doda, udostępniła na Facebooku zdjęcia wynajmowanego mieszkania. Trzeba przyznać, że wnętrze robi wrażenie. Mieszkanie w turkusowych, szarych i białych barwach. Urządzone w stylu nowoczesnym z akcentem elegancji.

Elegancka Doda w peruce, zrobiła FURORĘ na salonach (ZDJĘCIA)

Dwupoziomowy o powierzchni 140 metrów kwadratowych penthouse znajduje się na strzeżonym osiedlu Biały Kamień w Warszawie, blisko parku Pole Mokotowskie. Apartament znajduje się na ostatnim piętrze z prywatnym ogrodem.

Odpowiedzialnymi za wystrój wnętrza jest Pogotowie Wnętrzarskie – Ewa Majewska i Adriana Zintel.

Podoba Wam się wystrój mieszkania?

DODA
Doda Doda
Doda