Dominika Gwit-Dunaszewska opublikowała na Instagramie zdjęcie, które wywołało spore poruszenie. Aktorka pozuje na nim nago, a jej ciało zakrywa parawan. Jak poinformowała, rozebrała się nie tylko dla siebie, ale też dla innych kobiet. Teraz wyjaśnia, co miał na celu jej wpis.

Dominika Gwit zdradziła, dlaczego nie może się odchudzać. Choruje na…

Dominika Gwit rozebrała się na Instagramie

Gwit-Dunaszewska opublikowała niemal identyczne zdjęcie, jednak tym razem na parawanie nie ma pikseli i widzimy na nim napisy, np. „W kobiecym interesie”. I jak wyjaśniła aktorka, nie rozebrała się bez powodu. Jest to akcja, która ma zachęcić kobiety do badań ginekologicznych.

Kochane! Mój wczorajszy wpis wywołał ogromne emocje. Cieszę się bardzo, że mogę pokazać Wam, że rozebrałam się w kobiecym interesie – zrobiłam to dla siebie i dla WAS! Jak usłyszałam, że ponad połowa dziewczyn nie bada się, bo się wstydzi rozebrać przed ginekologiem, to nie mogłam uwierzyć. Lekarza nie interesuje jak wyglądasz, on interesuje się tylko Twoim zdrowiem! Ostatnio było też trudniej dostać się do lekarza czy na badania – od czasu ogłoszenia epidemii koronawirusa ponad 80% z nas nie wykonało żadnego badania ginekologicznego. Dziewczyny! Czas to zmienić! Wstyd chowamy do kieszeni i szybko do lekarza – napisała Dominika.

View this post on Instagram

Kochane! Mój wczorajszy wpis wywołał ogromne emocje. Cieszę się bardzo, że mogę pokazać Wam, że rozebrałam się w kobiecym interesie – zrobiłam to dla siebie i dla WAS! Jak usłyszałam, że ponad połowa dziewczyn nie bada się, bo się wstydzi rozebrać przed ginekologiem, to nie mogłam uwierzyć. Lekarza nie interesuje jak wyglądasz, on interesuje się tylko Twoim zdrowiem! Ostatnio było też trudniej dostać się do lekarza czy na badania – od czasu ogłoszenia epidemii koronawirusa ponad 80% z nas nie wykonało żadnego badania ginekologicznego. Dziewczyny! Czas to zmienić! Wstyd chowamy do kieszeni i szybko do lekarza. Dlatego muszę Wam powiedzieć o akcji „W kobiecym interesie” Gedeon Richter Polska, którą wspieram całym sercem. Możecie w trakcie jej trwania umówić się bezpłatnie na badania do ginekologa w specjalnym gabinecie mobilnym. Rozbierzcie się i zbadajcie w swoim, kobiecym interesie. Namówcie siostry, mamy, córki, żony waszych kolegów. Zróbcie USG, cytologię, test na HPV. Akcja badań w lipcu i sierpniu odbędzie się w województwach śląskim, małopolskim i świętokrzyskim, ale co roku województwa te się zmieniają, więc akcja dotrze do każdej z Was! Jak się zapisać, kiedy i gdzie będą robione badania – wszystko znajdziecie na www.wkobiecyminteresie.pl ( strona na Facebooku https://www.facebook.com/gedeonrichterpolska) #wkobiecyminteresie #rozbierzsieizbadajwkobiecyminteresie #wtrosceozdrowiekobiet #zdrowiejestnaszamisja #gedeonrichterpolska

A post shared by Dominika Gwit – Dunaszewska (@dominikagwit) on

„W kobiecym interesie” – co to za akcja?

Dominika Gwit-Dunaszewska w swoim wpisie opisała też całą akcję, w czasie której można umówić się bezpłatnie na badania do ginekologa w specjalnym gabinecie mobilnym.

Dlatego muszę Wam powiedzieć o akcji „W kobiecym interesie” Gedeon Richter Polska, którą wspieram całym sercem. Możecie w trakcie jej trwania umówić się bezpłatnie na badania do ginekologa w specjalnym gabinecie mobilnym. Rozbierzcie się i zbadajcie w swoim, kobiecym interesie. Namówcie siostry, mamy, córki, żony waszych kolegów. Zróbcie USG, cytologię, test na HPV. Akcja badań w lipcu i sierpniu odbędzie się w województwach śląskim, małopolskim i świętokrzyskim, ale co roku województwa te się zmieniają, więc akcja dotrze do każdej z Was! – opisała aktorka.

ZOBACZ TEŻ:

Dominika Gwit pokazała się w stroju kąpielowym: „Mamy rzadką przyjemność obserwować niezwykłego stwora”

Krzysztof Ibisz tańczy z Dominiką Gwit. Widok niezapomniany (WIDEO)

Dominika Gwit w jesiennej stylizacji – botki i torebka zrobiły ten look (ZDJĘCIA)

Dominika Gwit na ściance

Dominika Gwit-Dunaszewska/fot. AKPA

Dominika Gwit na ściance

Dominika Gwit-Dunaszewska/fot. AKPA

Dominika Gwit na ściance

Dominika Gwit-Dunaszewska/fot. AKPA

Dominika Gwit na ściance

Dominika Gwit-Dunaszewska/fot. AKPA