Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski pobrali się dwa lata temu 7 lipca. Poznali się na premierze spektaklu „Mayday 2” w 2016 roku w Och-Teatrze w Warszawie. Wojciech jest montażystą w stacji TVN.

Mąż Dominiki Gwit

Dominika Gwit: 60 procent z nas WSTYDZI się chodzić do ginekologa, wstydzi się przed nim ROZEBRAĆ

Dominika Gwit z okazji czwartej rocznicy związku z Wojtkiem Dunaszewskim opublikowała romantyczne zdjęcia na swoim profilu instagramowym. Można zauważyć po fotografiach, że rozumieją się bez słów.

Jesteśmy razem cztery lat, a jakby całe życie. Pojawiłeś się, a ja dowiedziałam się, czym jest Miłość ♥️ #5listopada #czterylatarazem – napisała Gwit.

Dominika Gwit rozebrała się na Instagramie. Teraz tłumaczy. „Mój wczorajszy wpis wywołał ogromne emocje”

Dominika Gwit nie ukrywa partnera i chętnie o nim opowiada. Wzięła nawet udział w sesji zdjęciowej z mężem dla magazynu VIVA! W wywiadzie tłumaczyła, że dostała wszystko, co jest potrzebne do szczęścia, czyli cudownego, kochającego męża.

Jestem wykształconą, mądrą, inteligentną, piękną kobietą, która wie, czego chce, i zawsze osiąga swoje cele. Nie potrzebuję nikomu niczego udowadniać. Temat wagi wzbudza w tym kraju chore emocje. Ale cieszę się i jest to dla mnie zaszczyt, że mogę stać na czele wszystkich dziewczyn plus size, które piszą do mnie, że dzięki mnie po 10 latach założyły kolorową sukienkę i uwierzyły w siebie. To jest najważniejsze – mówiła Gwit w magazynie VIVA!.

Dominika Gwit pokazała się w idealnej stylizacji na upały – kobieco i wygodnie

Dominika Gwit na ściance

Dominika Gwit-Dunaszewska/fot. AKPA

Dominika Gwit. Fot. Norbert Nieznanicki/AKPA