Pedofilski skandal księcia Andrzeja jeszcze nie cichnie. Nawet, mimo że obie strony sporu doszły do porozumienia. Virginia Giuffre bardzo szybko poszła na ugodę w kwocie 12 milionów funtów, która prawdopodobnie zostanie częściowo sfinansowana przez królową Elżbietę II.

Książę Andrzej i jego przyjaciel Jeffrey Epstein

Ofiara księcia Andrzeja poszła na horrendalną ugodę

Virginia Giuffre i książę Andrzej zawarli ugodę pozasądową. Po otrzymaniu ugody przez Panią Giuffre, strony złożą wniosek o wypowiedzenie umowy. Ponadto książę Andrzej zamierza przekazać znaczną darowiznę na cele charytatywne pani Giuffre na rzecz praw ofiar – można przeczytać w oficjalnym oświadczeniu.

Rachunek dajcie mamie

Oczekuje się, że monarchini pokryje część rachunku za ugodę swojego syna, wszystko, by jak najszybciej zamknąć temat i móc świętować obchody swojego Platynowego Jubileuszu tego lata.  Niestety samego Andrzeja nie stać na wyrównanie takiego rachunku. 61-letni książę Yorku żyje aktualnie ze „skromnej” emerytury, której dorobił się z czasów spędzonych w królewskiej marynarki wojennej.

Książę Andrzej i jego obsesja na punkcie pluszaków

Uważa się, że Andrzej jest dziś zaszyty w swoim domu w Royal Lodge w Windsorze. Zaś oskarżycielka znajduje się po stronie świata w Perth w Australii.

Wiedziałem, że załatwi [córka] sprawę poza sądem. To był kompletny blef. Myślę, że Virginia będzie szczęśliwa ze sposobem, w jaki sprawa została załatwiona – wyznał ojciec Giuffre brytyjskiemu dziennikowi The Sun.