Okazuje się, że ulubiony syn królowej Elżbiety II nie jest tym, za kogo brał go cały świat. Jak wiadomo, każdy ma swoje tajemnice, ale 61-letni mężczyzna z kolekcją pluszowych misiów… to coś zaskakującego. W sumie nie wiadomo, czy wciąż ją posiada, ale na pewno miał ją jeszcze po 30-tce.

Książę Andrzej pozwany. SZOKUJĄCE wyznania ofiary

Książę Andrzej kolekcjonował pluszaki

Była pokojówka księcia Andrzeja ujawnia jedną z najdziwniejszych części swojej pracy: codziennie przez godzinę urządzała kolekcję 72 pluszowych misiów.

Charlotte Briggs, która pracowała w Pałacu Buckingham w latach 90., powiedziała brytyjskiemu dziennikowi The Sun, że jej zadaniem było skrupulatne umieszczanie wypchanych zwierząt na królewskim łóżku i wokół jego pokoju. Książę Andrzej był wtedy po 30-tce.

„Gdy tylko dostałam pracę, powiedziano mi o misiach i pokazano mi to, jak chciał by one były ułożone […] Miałam nawet jednodniowy trening. Wszystko musiało być w porządku. To było takie osobliwe”, Briggs powiedziała dziennikowi.

Każdego dnia układała kolekcję tak, aby największe misie znajdowały się z tyłu, a z przodu układane według wielkości do najmniejszych. Następnie w nocy Briggs lub inna pokojówka używała diagramu, aby umieścić misie w wyznaczonych miejscach w pokoju.

Książę Andrzej został poproszony o spotkanie z amerykańską prokuraturą. Chodzi o sprawę Jeffrey’a Epsteina

Małe niedźwiedzie ułożono w nieużywanym kominku, a inne pluszaki — w tym dwa hipopotamy i czarną panterę o imieniu „Daddy”, „Ducks” i „Prince”, zostały umieszczone na łóżku. 2 ulubione misie księcia Andrzeja zostały umieszczone na mahoniowych tronach przy jego łóżku.

To było takie dziwne […] W końcu był dorosłym mężczyzną, który służył na Falklandach. Ale absolutnie kochał misie i bardzo wyraźnie wiedział, jak chciał, aby były ułożone.

Książę Yorku straci swój tytuł. Królowa rozliczy się z nim w ten sposób?

książę Andrzej, Jeffrey Epstein na ulicy

książę Andrzej, Jeffrey Epstein/fot. Forum

Książę Andrzej pełni królewskiej obowiązki.

Książę Andrzej podczas oficjalnego wystąpienia, fot.Forum/Mega Agency.