W środę informowaliśmy, że Dorota Gardias (40 l.) ma koronawirusa. Pogodynka znajduje się od tego czasu w szpitalu i nie wiele wiadomo na temat stanu jej zdrowia. Stacja TVN wydała oświadczenie w tej sprawie.

Dorota Gardias ma KORONAWIRUSA?! Dziennikarka znajduje się w szpitalu

Jaki jest stan zdrowia Doroty Gardias?

Dorota Gardias miała zmagać się z problemami z oddychaniem. Pogodynka zaraziła się koronawirusem od 7-letniej córki Hani i obie znajdują się w szpitalu. Jak podaje „Super Express”, stan zdrowia Doroty jest poważny. Gwiazda została podłączona do aparatury podającej tlen.

Sandra Kubicka ma koronawirusa! „Nie mogę w to uwierzyć”

Stacja TVN postanowiła zabrać głos w sprawie stanu zdrowia Doroty. W oświadczeniu czytamy, że mają stały kontakt z pogodynką i szpitalem, w którym jest hospitalizowana. Nie wiadomo jednak, jak czuje się Gardias i w jakim jest stanie.

Jesteśmy w stałym kontakcie z Dorotą i szpitalem, w którym przebywa. Życzymy jej szybkiej rekonwalescencji i czekamy na jej powrót do pracy.W poszanowaniu prywatności naszych pracowników nie przekazujemy do publicznej wiadomości informacji na temat ich stanu zdrowia ani szczegółów dotyczących zwolnień lekarskich, z których korzystają – czytamy.

Jak podaje „Super Express”, gwiazda ma problemy z mówieniem i jest bardzo osłabiona.

Dorota szybko się męczy, mówiąc. Momentalnie zaczyna kasłać. Jej organizm jest bardzo osłabiony – powiedziała w rozmowie z tabloidem znajoma pogodynki.

Stacja TVN zapewniła również, że wszyscy pracownicy, którzy mieli kontakt z Dorotą zostali poinformowani o jej stanie i skierowano ich na firmową kwarantannę.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Dorota Gardias zachwyca figurą w kusych szortach – nogi jak u modelki

Dorota Gardias uczy córkę jeździć na rowerze (ZDJĘCIA)

Łukasz Szumowski ma KORONAWIRUSA. Zakażona jest też jego rodzina

Dorota Gardias z córką Hanią.

Dorota Gardias, fot. AKPA.

Dorota Gardias na ściance w eleganckiej stylizacji.

Dorota Gardias, fot. AKPA.

Dorota Gardias w eleganckiej stylizacji na ściance.

Dorota Gardias, fot. Niemiec/AKPA.