Dwa miesiące po porodzie i TAKIE CIAŁKO Kylie Jenner
Dwa miesiące minęły odkąd Kylie Jenner urodziła swoją córeczkę Stormi Webster. Wygląda na to, że jej ciało jest w naprawdę dobrej kondycji.
Oto pierwsze wspólne zdjęcie na Instagramie Kylie Jenner i Travisa Scotta
Kylie opublikowała serie zdjęć na Instagramie, które pokazują trochę jej ciałka po porodzie. Jeszcze niechętnie i nieśmiało, ale po tych fotkach widać, że jest na dobrej drodze.
Po urodzeniu córki Kylie bardzo szybko wraca do formy, jednak to nie jest jeszcze to co chce osiągnąć. Ostatnio opublikowała swoje stare zdjęcie w bikini, które ją inspiruje.
Zdjęcia z dzisiejszej sesji odsłaniające trochę ciałka zrobił jej prawdopodobnie Travis Scott. Nie wiadomo gdzie para się znajdowała – pewnie był to parking, bądź jakaś hala.
Jenner wygląda na zdjęciach naprawdę promienie.
Co one mają z tymi wielkimi dupskami przecież to tak okropnie wygląda …
Przecież ona nie rodziła i jest cała sztuczna. Czym się podniecacie?
To prawda ze zrobiła testy na ojcostwo??
Ładna jest
Tyłek proporcjonalnie powiększa się do zanikających szarych komórek 🙂
Ciekawe czy jakby zoperować orangutana to będzie wyglądał tak samo
Ona wcale tak nie wygląda,widziałam jej zdjęcia w zagranicznej prasie jest dużo grubsza i bardzo spuchnięta,szczególnie na twarzy to jest mega retusz
Ale ona jest otężna
po co jej to dziecko, a dupe ma coraz większą
Na zywo laska jest tragiczna
Ona tak nie wyglada zobaczcie ja w programie kardashianow masakra jakas
Jest strasznie toporna
chirurg wykonal kawał dobrej roboty
Przecież ona jest bardzo leniwa, nigdy nie lubiła ćwiczeń ani wysiłku. To wszystko fotoszop