Angelina Jolie ponownie dzieli się szokującymi oskarżeniami przeciwko swojemu byłemu mężowi. Wedle wcześniejszych zapowiedzi nowa batalia sądowa Pitt-Jolie nabiera nowych, jaskrawych kolorów. Przebije sprawę Deppa i Heard?

Brad Pitt stosował przemoc wobec własnych dzieci?

4 października aktorka odpowiedziała na pozew Brada Pitta dotyczący firmy winiarskiej, której wcześniej byli współwłaścicielami. W skardze krzyżowej uzyskanej przez E!News, Jolie odniosła się do incydentu lotniczego z 2016 roku, który rzekomo miał miejsce kilka dni przed tym, jak zdecydowała się złożyć wniosek o rozwód.

Angelina Jolie wygrała w sądzie z Bradem Pittem! Znamy szczegóły procesu

Według pozwu, spór w samolocie rozpoczął się, gdy Pitt oskarżył aktorkę o „zbyt uległa” wobec ich dzieci. Zespół Jolie stwierdził w dokumentach, że Pitt próbował mieć kontakt fizyczny z jednym z ich dzieci po tym, jak dziecko stanęło do obrony Jolie.

„Kiedy jedno z dzieci werbalnie broniło Jolie, Pitt rzucił się na własne dziecko, a Jolie złapała go od tyłu, aby go powstrzymać” – stwierdzono w pozwie. „Aby zdjąć Jolie z pleców, Pitt rzucił się do tyłu na siedzenia samolotu, raniąc plecy i łokieć Jolie. Dzieci wpadły do ​​środka i wszyscy odważnie starali się chronić siebie nawzajem”.

Dalej w dokumencie jest tylko jeszcze bardzo szokująco.

Angelina Jolie pozywa Brada Pitta o 250 milionów dolarów

„Zanim wszystko się skończyło, Pitt zaczął dusić jedno z dzieci i uderzył drugie w twarz. Niektóre dzieci błagały Pitta, aby przestał. Wszyscy byli przerażeni. Wielu z nich płakało”.

Gdy rodzina wylądowała i była na lotnisku, Jolie powiedziała Pittowi, że zabiera ich dzieci do hotelu. Według pozwu Pitt zaczął krzyczeć na swoją ówczesną żonę „i ponownie ją popchnął”.

Zachodnie media dotarły do ​​zespołów Pitta i Jolie prosząc o skomentowanie tej sprawy jednak nie otrzymały do tej pory żadnego komentarza.

Szok! To Angelina Jolie sprzedała newsa o swoim romansie z ówcześnie żonatym Bradem Pittem

Jolie już wcześniej oskarżała Pitta o przemoc na pokładzie samolotu. Departament Opieki nad Dziećmi i Rodziną w Los Angeles oraz FBI wcześniej prowadziły dochodzenie w sprawie Pitta po tym, jak pojawiła się anonimowa informacja o rzekomej pijackiej kłótni, w którą wdał się z Jolie, podczas gdy ich rodzina podróżowała prywatnym odrzutowcem z Francji z powrotem do ich domu w Los Angeles.

Pitt zaprzeczył jakimkolwiek nadużyciom, a FBI zakończyło dochodzenie do listopada 2016 r. bez zarzutów przeciwko Pittowi. W tym samym miesiącu DCFS również zakończył dochodzenie w sprawie incydentu, nie stwierdzając nadużycia.

Wierzycie, że Pitt byłby do tego zdolny?

Rome, ITALY – *=Pictured: Angelina Jolie and Zahara jolie Pitt, Credit line: Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Rome, ITALY – Credit line: Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Brad Pitt spotted at the airport of Rome, carrying his guitar. The actor spent secretely one day in Rome to meet his kids, currently in town / Forum