Angelina Jolie (48 l.) wie jak zadać szyku. Aktorka pojawiła się w towarzystwie swojej 15-letniej córki Vivienne w teatrze w Nowym Jorku. Aktorka postawiła na bardzo prosty modowy zabieg – total look. Ten zawsze będzie wyglądał z klasą! Niezależnie od okazji.

Angelina Jolie bezlitośnie kpi z Brada Pitta

Laureatka Oscara miała na sobie letni garnitur w kolorze karmelowym, który połączyła z lakierowanymi czółenkami Christiana Louboutina w odcieniu „latte” (hit lata 2023), a także prostym topem w podobnym odcieniu. Angelina Jolie uwieńczyła całość torbą Celine i okularami przeciwsłonecznymi tego samego domu mody.

Gwieździe towarzyszyła jej córka Vivienne, która wybrała na tę okazję jasne spodnie, t-shirt w kolorze lawendy i tenisówki Converse.

Angelina Jolie szykownie i z klasą

Angelina Jolie, która jest aktualnie w trakcie wielkiej batalii prawnej z Bradem Pittem, dzieli z nim Vivienne, oraz: 15-letniego Knoxa, 17-letnią Shiloh, 18-letnią Zahara, 19-letniego Paxa i 22-letniego Maddoxa.

Angelina Jolie z wiekiem tylko pięknieje!

Nie jest przypadkiem, że Angelina Jolie pojawiła się w teatrze na nowojorskim Broadway’u z córką. Duet matka – córka wspólnie wyprodukowały sceniczną wersję klasyka SE Hintona z 1967 roku „The Outsiders”.
Vivienne interesuje się teatrem i pracuje jako asystentka swojej matki. Aktualnie Jolie z córką pracują nad przedstawieniem na „Great White Way”.