Mila Kunis (36 l.) i Ashton Kutcher (41 l.) wspólnie wychowują dwójkę dzieci, córkę Wyatt i syna Dimitri. Znani rodzice uwielbiają spędzać czas ze swoimi pociechami. Kunis i Kutcher należą do osób, które dbają o prywatność swoich dzieci, jednak często można ich zobaczyć na rodzinnym spacerze po ulicach Los Angeles. Tym razem wspólnie przygotowywali się do pracowitego sezonu świątecznego.

Mila Kunis wygląda FATALNIE; nowy kolor włosów i wyciągnięte dresy nie dodają jej urody (ZDJĘCIA)

Dzieci Mili Kunis i Ashtona Kutcher’a pomagają w świątecznych zakupach

Para została zauważona 3 grudnia, gdy całą rodziną wybrali się na zakupy, do sklepu spożywczego Ralphs w Los Angeles. Towarzyszyli im mali pomocnicy, dzieci Mili i Ashton’a – 5- letnia córka Wyatt i 3- letni syn Dymitr. Pociechy aktorskiej pary rosną jak na drożdżach. Już widać, że mała Wyatt w przyszłości będzie łamać męskie serca.  

Mila, która słynie z tego, że nie stroi się na co dzień – wybrała typową dla siebie stylizację. Mama dwójki dzieci postawiła na ciemno zielony sweter, oliwkowe spodnie i adidasy. Ashton miał na sobie sportowe spodenki i legginsy. Na górę ubrał wyciągnięty sweter i czapkę z daszkiem. 

Kunis pchała wózek wypełniony po brzegi zakupami spożywczymi. Rodzina już zaczęła przygotowania do świątecznego sezonu. W koszyku można było wypatrzeć gwiazdy betlejemskie, które są uważane za kwintesencję świątecznego klimatu. Podczas gdy wszyscy opuszczali sklep, Ashton mocno trzymał dłoń małego Dymitra. Chłopczyk wyglądał jak mały aniołek, z blond lokami na głowie. 

Zarówno Mila jak i Ashton ostatnimi czasy odsunęli się w cień jeżeli chodzi o pracę zawodową. Oboje koncentrują się na byciu dobrymi rodzicami dla swoich dzieci.

Mila Kunis Ashton Kutcher

Fot.Forum/BACKGRID

Mila Kunis Ashton Kutcher

Fot.Forum/BACKGRID

Mila Kunis Ashton Kutcher

Fot.Forum/BACKGRID

Tworzą fajną rodzinkę?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Mila Kunis jest wściekła na byłą swojego męża -Demi Moore- za publiczne wywlekanie spraw z przeszłości

Ashton Kutcher w najtrudniejszej roli życia; aktor ogarnia dwójkę dzieci (ZDJĘCIA)

Ashton Kutcher w końcu ODPOWIEDZIAŁ Demi Moore, która go oskarżyła o ZDRADĘ i nie tylko