Demi Moore (56 l.) wydała książkę „Inside Out”, która zawiera intymne wspomnienia aktorki. Książka przyjęła się bardzo dobrze i w szybkim tempie zyskała ogromną popularność. Demi opisała w niej swoje dzieciństwo i trudne początki kariery w Hollywood. Nie zapomniała również poruszyć wątku swoich dwóch małżeństw. Co ciekawe pierwszy mąż, Bruce Willis wspiera swoją byłą żonę i towarzyszy jej w trasie promocyjnej. Ashton Kutcher będą z aktorką nie pokazał się od najlepszej strony. To martwi jego obecną żonę Milę Kunis, która ma żal do Demi Moore.

Demi Moore usprawiedliwia zdrady Ashtona Kutcher’a. Opowiedziała o szczegółach małżeństwa z aktorem

Demi Moore nie zostawia suchej nitki na byłym mężu, Ashtonie Kutcherze

Wspomnienie Demi Moore w „ Inside Out” są pełne szokujących szczegółów na temat życia 56-latki, w tym jej małżeństwa z byłym mężem Ashtonem Kutcherem (41 l.) Demi i Kutcher zaczęli spotykać się w 2003 r. Ślub odbył się dwa lata później i był największym wydarzeniem w Hollywood. Aktorka jest o 15 lat starsza od Ashtona i przyznała, że dzięki niemu znowu poczuła się młodo. W książce zdradziła, że była wielokrotnie zdradza przez męża, który miał słabość do trójkątów. Ashton rzekomo miał w planach w kąśliwy sposób odpowiedzieć byłej żonie, jednak postanowił pokazać dojrzałość i nie komentować tych doniesień.

Podobno Demi Moore zachowała się fair i przed publikacją skontaktowała się z byłym mężem. Jak sama powiedziała w jednym z wywiadów, nie mogła pominąć tak ważnego etapu w jej życiu.

Mila Kunis wściekła na Demi Moore za książkę ze wspomnieniami jej męża

Od czasu rozstania Ashtona z Demi, zamieszkał on z Milą Kunis – z którą ma dwójkę dzieci, 4-letnią Wyatt i 2-letniego Dymitra. Mila nie spodziewała się, że cały „brud tej relacji ujrzy światło dzienne„. Podkreślała, że wiedziała jaki był jej mąż w czasach młodości, ale aktor nie jest już tą samą osobą. Zmienił się, wydoroślał i skupia się na wychowaniu ich wspólnych dzieci.

Nie widzi najmniejszego sensu, by po tylu latach o tym opowiadać (…) Stało się, po co do tego wracać? Według niej nie ma w tym nic dobrego, może tylko zaszkodzić. Ashton jest fantastycznym ojcem, oddanym swojej rodzinie. Po co rugać jego dobre imię? Mila nie jest zadowolona i naprawdę czeka, aż to wszystko minie (…) Na pewno nie jest to dla niej przyjemne – podaje źródło z bliskiego otoczenia Kunis, portalowi „Hollywood Life„.

Najbardziej Milę Kunis boli fakt, że Kutcher zmienił się od tamtego czasu. Jest przykładnym ojcem, który czynnie angażuje się w wychowywanie dzieci. Kunis zastanawia się jak te wiadomości mogą w przyszłości negatywnie wpłynąć na ich dzieci, które jak każda matka chce za wszelką cenę chronić.

Uważacie, że publiczne wywlekanie spraw sprzed kilku lat jest w porządku?

pytanie

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ashton Kutcher w końcu ODPOWIEDZIAŁ Demi Moore, która go oskarżyła o ZDRADĘ i nie tylko

OMG! Mila Kunis jest BLONDYNKĄ (ZDJĘCIA)

Dorosła Demi Moore NAMIĘTNIE całuje 15 letniego chłopca! (VIDEO)

View this post on Instagram

Inside Out — #insideoutbook #insideoutmemoir #insideout

A post shared by Demi Moore 🔘 (@demimooreofficial) on

Ashton Kutcher

Ashton Kutcher zauważony przez fotoreporterów na rodzinnym spacerze z żoną i dwójką uroczych dzieci. Fot.Forum/BACKGRID USA

Demi Moore

Demi Moore w seksownym, kwiecistym kombinezonie na promocji filmu. Fot.Forum

Demi Moore Ashton Kutcher

Ashton Kutcher wraz z żoną Demi Moore w 2011 roku. Fot.Megumi Torii/www.HollywoodNews

Mila Kunis Ashton Kutcher

Mila Kunis i Ashton Kutcher odprowadzają dzieci do szkoły. Para pełni codzienne obowiązki rodziców. Fot.Forum/MegaAgency.

Mila Kunis Ashton Kutcher

Ashton Kutcher wraz z żoną Mila Kunis korzystają z dnia wolnego i wracają z zakupów. Mila trzyma córeczkę za rękę, Ashton drugie dziecko niesie na rękach. Fot.Forum/X17