Mila Kunis (38 l.) i Ashton Kutcher (43 l.) mają bardzo specyficzne podejście do życia. I już nie pierwszy raz zaskakują swoim zachowanie, decyzjami czy trybem życia. Teraz do tej kolekcji dołącza podejście do… kąpieli dla swoich dzieci.

Mila Kunis i Ashton Kutcher – dzieci 

Mila Kunis i Ashton Kutcher z dziećmi robią zakupy na bazarku (ZDJĘCIA)

Para, która ma córkę Wyatt Isabelle (6 lat) i syna Dimitriego Portwooda (4 lata), ujawniła podczas swojego ostatniego występu w podcaście Armchair Expert, że nie wierzą w codzienne kąpanie swoich dzieci. Temat pojawił się, gdy współprowadzący Dax Shepard i Monica Padman zaczęli dyskutować o tym, jak często biorą prysznic.

Kiedy 46-letni Dax Shepard upierał się, że jego współprowadząca „nie powinna codziennie zmywać naturalnej ochrony skóry za pomocą mydła”, a zamiast tego myć go tylko wodą, Kunis i Kutcher zgodzili się.

„Nie mogę uwierzyć, że jestem tutaj w mniejszości, jeśli chodzi o mycie całego ciała pod prysznicem. Kto cię nauczył, żeby się nie myć”, zapytała Monica, na co Kunis odpowiedziała: „Dorastając jako dziecko, nie miałam ciepłej wody, więc i tak nie brałam dużo pryszniców. A kiedy pojawiły się dzieci, też nie myłam ich codziennie” – kontynuowała aktorka.

Mila Kunis urodziła się w 1983 roku w Czerniewicach, miasteczku w południowo-zachodniej części Ukrainy. Stąd informacja o braku bieżącej ciepłej wody i sposobie myślenia na temat codziennej higieny. Rozmowa gwiazd została kontynuowana, a nawet poruszone zostały zalecenia dermatologów, którzy wcale nie wskazują, że najlepszym rozwiązaniem jest codzienne mycie noworodków i małych dzieci. A jakie jest Wasze zdanie?

Ashton Kutcher i Mila Kunis POKŁÓCILI się na imprezie? Spójrzcie tylko, jaką MINĘ ma aktorka (FOTO)

Sonda

poll-violet

Codzienne mycie dzieci jest:

Mila Kunis i Ashton Kutcher z dziećmi na lodach

Mila Kunis i Ashton Kutcher z dziećmi na lodach fot. Backgrid USA / Forum

Mila Kunis z dziećmi: Wyatt i Dimitri Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Ashton Kutcher i Mila Kunis Fot. Phamous / BACKGRID / Backgrid USA / Forum