Mila Kunis (36 l.) zdecydowanie nie jest fanką strojenia się na co dzień. Podczas wyjść z dziećmi, na zakupy, czy po kawę, praktycznie nigdy nie ma na sobie makijażu i ubrana jest tak, jakby zakładała to, co akurat wpadnie jej w ręce. Aktorka jakiś czas temu zmieniła kolor włosów na blond i w tej fryzurze z pewnością nie wygląda dobrze.

Mila Kunis chudnie, bo nie ma dla siebie czasu? (ZDJĘCIA)

Mila Kunis w blond włosach i bez makijażu

Paparazzi zrobili zdjęcia Mili, gdy przebywała ze swoim synem Dimitrim. Włosy miała związane w kok, ale i tak było widać ogromne odrosty. Aktorka nie miała na sobie makijażu, ubrana była w t-shirt, jeansową kurtkę i luźne, jasnoróżowe spodnie, które nie podkreślały jej figury.

Mila na ściankach potrafi wyglądać przepięknie, mieć staranne makijaże i dobrane kreacje. W zwykłe dni, gdy zajmuje się dziećmi, widocznie nie chce jej się o siebie dbać.

Mila Kunis jest wściekła na byłą swojego męża -Demi Moore- za publiczne wywlekanie spraw z przeszłości

Mila Kunis jest wściekła na Demi Moore

Była żona Ashtona Kutchera, Demi Moore, wydała niedawno książkę „Inside Out”, w której ujawniła wiele szokujących sekretów ze swojego życia. Dostało się też Ashtonowi. Oskarżyła go o liczne zdrady i słabość do trójkątów. Bardzo nie spodobało się to nie tylko samemu zainteresowanemu, ale również jego obecnej żonie, czyli Mili.

Nie widzi najmniejszego sensu, by po tylu latach o tym opowiadać (…) Stało się, po co do tego wracać? Według niej nie ma w tym nic dobrego, może tylko zaszkodzić. Ashton jest fantastycznym ojcem, oddanym swojej rodzinie. Po co rugać jego dobre imię? Mila nie jest zadowolona i naprawdę czeka, aż to wszystko minie (…) Na pewno nie jest to dla niej przyjemne.

ZOBACZ TAKŻE:

OMG! Mila Kunis jest BLONDYNKĄ (ZDJĘCIA)

Mila Kunis w takiej sukience to RZADKI widok – powinna nosić je częściej! (ZDJĘCIA)

Mila Kunis i Ashton Kutcher pokazali, jakimi są BEZNADZIEJNYMI rodzicami

Mila Kunis

Mila Kunis bez makijażu fot. Forum/Backgrid

Mila Kunis

Mila Kunis bez makijażu fot. Forum/Backgrid

Mila Kunis

Mila Kunis bez makijażu fot. Forum/Backgrid