Otylia Jędrzejczak (35 l.) od sześciu lat tworzy związek z Pawłem Przybyłą, z którym ma 4-letnią córeczkę Marcelinę i 2-letniego Grzegorza.

Dzieci Otylii Jędrzejczak

Otylia Jędrzejczak jest w CIĄŻY! Pochwaliła się ciążowymi krągłościami

Po Instagramie pływaczki można zauważyć, że spełnia się także jako mama i żona. Dzieci są jej całym światem i chętnie pokazuje je na swoich social-mediach.

Otylia dzisiaj pokazała zdjęcie Marceliny i Grzegorza, jak siedzą na ławce. Starsza siostra karmi młodszego brata lodami. Jędrzejczak przyznaje, że takie widoki wyzwalają u niej ogromną ilość endorfin:

Uwielbiam na nich patrzeć i choć czasem słyszę Naaaaaanaaaa !!! Albo maaaamoo Grzegorz mi coś zabrał to te chwile gdy się przytulają albo czymś dzielą powoduje, że ilość endorfin u mnie szybuje do sufitu co najmniej jakbym zjadła kilogram lodów. Często się śmiejemy, że jesteśmy „lodożemrcami” po prostu wszyscy bez względu na wiek je uwielbiamy!! Moment, w którym Marcelina skończy swoje podchodzi do mnie i mówi : Mamuś czy mogę spróbować twojego ? Ja: oczywiście kochanie. Marcelina: a nie zamienisz się ( ja mam oczywiście więcej)
Ja : nie, ale mogę się podzielić Marcelina: no dobra… kocham Cię 😀 potrzymam Ci 😂💪 – pisze Otylia Jędrzejczak.

Partner Otylii Jędrzejczak w TzG sparaliżowany po skoku

Otylia Jędrzejczak i Paweł Przybyła

Wybrankiem Otyli Jędrzejczak jest Paweł Przybyła – nauczyciel wychowania fizycznego i były koszykarz Cracovii Kraków. Paweł nie lubi chwalić się życiem w mediach społecznościowym. Kilka lat temu Otylia powiedziała dla Super Expressu:

Nasza relacja od początku została jasno określona. Paweł powiedział, że świat mediów zostawia mnie, że nie chce w nim uczestniczyć. Nie wiązał się z nazwiskiem, tylko z osobą, którą poznał.

Paweł Przybyła i Otylia Jędrzejczak na czerwonym dywanie

scena z: Otylia Jędrzejczak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Otylia Jędrzejczak z rodziną i tortem

Otylia Jędrzejczak z rodziną/fot. Instagram/otyliaswim