Otylia Jędrzejczak po wielokrotnych sukcesach w pływaniu  i zostaniu mistrzynią olimpijską – w 2014 roku ostatecznie zakończyła karierę i skupiła się na rodzinie. Poznała sportowca, Pawła Przybyłę i dwa lata temu urodziła mu córkę, Marcelinę.

Otylia Jędrzejczak w ciąży

Pływaczka obecnie oczekuje już kolejnego dziecka. W połowie maja za pomogą Instagrama pochwaliła się, że jest w drugiej ciąży: „Każda kartka mojego życia nabiera barw, a już niedługo będę mogła się przekonać, jak to jest dawać siebie jeszcze jednej małej istotce” – napisała Jędrzejczak.

Z kolei dzisiaj Otylia pochwaliła się już mocno zaokrąglonym brzuszkiem, termin porodu już niebawem. Natomiast pod zdjęciem napisała, że najważniejsze jest docenianie siebie, a nie czekać na pochwały innych. Można się domyślać, że pływaczka miała z tym problem i dopiero niedawno zaczęła siebie doceniać.

„Trener wyciągnął mnie z wody i kazał spojrzeć w lustro, a następnie powiedzieć: Wykonałam kawał dobrej roboty! Docenienie siebie zajęło mi kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt minut”
Jako dojrzała zawodniczka zrozumiałam, jak ważne jest widzieć siebie w całej drodze do celu i jak ważne jest, żebyśmy sami potrafili siebie pochwalić, a nie tylko liczyć na pochwałę innych. DOCENIAJMY siebie i to co mamy!!!
Uśmiechajcie się do siebie, rozpoczął się właśnie kolejny piękny tydzień naszego życia!

– czytamy.