Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wczoraj powitali na świecie drugie dziecko! Para dziś ogłosiła radosną nowinę na swoich mediach społecznościowych.  Pierwsze dziecko pary, córka Nadzieja przyszła na świat 29 lipca 2021 r. Teraz doczekała się rodzeństwa.

Zosia Zborowska o kulisach pracowania nad kolejnym dzieckiem: „On na początku, że nie, on nie czuje (…)”

Zosia Zborowska urodziła

Aktorka przez połowę ciąży chętnie opowiadała o swoim samopoczuciu, ile przytyła i jak wygląda z mocno zaokrąglonym brzuszkiem. Od Baby Shower, czyli od połowy kwietnia fani już z niecierpliwością wyczekiwali, kiedy Zosia i Andrzej ogłoszą narodziny drugiego dziecka. I się doczekaliśmy!

Zofia Zborowska eksponuje ciążowy brzuszek na jubileuszu ojca. Towarzyszą jej mama i siostra (FOTO)

Dziś poinformowali, że ich córka jest już na świecie! Dziewczynka otrzymała imię – Jaśmina:

A tak na serio to wczoraj w imieniny Nadziejki i Zosi przyszła na świat nasza druga córeczka Jaśminka. Dzielna Mama z Córeczką mają się dobrze!! Obydwie głównie śpią, jedzą i zmieniają pieluchy – napisał Andrzej Wrona.

Nie obyło się także bez podziekowań, bo Jaśmian przyszła na świat w prywatnej klinice Medicover na warszawskim Wilanowie:

Kochana @jeannettekalyta dziękujemy Ci za to, że bezpiecznie sprowadziłaś naszego Pędzelka na ten świat a ja (Zosia) mogłam normalnie funkcjonować i chodzić już tego samego dnia!  Twoje doświadczenie, opanowanie i dobro, które od Ciebie płynie są absolutnie wyjątkowe. Doktorko Warwaro Ganuszewicz oraz druga położno Olu Cedrowska – wspaniały był ten porodowy team!! Dziękujemy za wszystko – czytamy.

Zosia Zborowska ZAŻENOWANA pytaniami fanek o ciążę! „Dziewczyny, błagam!”

Zosia Zborowska zdradziła, że boi się igieł, ale dzięki świetnemu lekarzowi nic nie poczuła: „A teraz taki mały pro tip. Jeśli tak jak ja boicie się igieł, a chcecie być znieczulone do porodu – błagajcie o szefa anestezjologów w Medicover w miasteczku Wilanów – Dr Piotra Kosackiego @kotzsa !!! Skubany tak się wkłuł, że nic nie poczułam. …mowa o igle nie o partych” – śmieje się Zborowska.