Joanna Kryńska, dziennikarka TVN24 jeszcze rok temu walczyła z prawie 5-centymetrowym guzem mózgu. Musiała poddać się operacji, a co za tym idzie ogolić głowę. Latem tego roku wróciła do pracy w telewizji, a teraz kolejne radosne wieści z domu dziennikarki.

Joanna Kryńska przeszła poważną operację: „Wiedziałam jak blisko aparatu mowy jest guz”

Joanna Kryńska stanęła na ślubnym kobiercu

Joanna Kryńska i Grzegorz Jędrzejewski, znany jako „Gabor”, związany z piłką nożną stanęli na ślubnym kobiercu. Pobrali się z dala od mediów w hotelu w Świeradowie-Zdroju. Udało im się dochować ceremonię w tajemnicy do samego końca, bo żadne media nie informowały o ich ślubie. Wszyscy dowiedzieli się dopiero, kiedy para młoda opublikowała zdjęcia.

Beata Tadla żałuje, że wróciła do TVP? „Wiązało się z ogromem emocji” (WIDEO)

Z racji tego, że pobrali się na terenach górskich ślubne zdjęcia wyszły oszałamiająco. Widzimy, że dziennikarka postawiła na suknię ślubną z geometrycznymi zdobieniami i przyszytymi perłami, a jej mąż na klasyczny dwurzędowy garnitur.

MIŁOŚĆ – napisała para młoda pod postem.

Pod postem wielu dziennikarzu i gwiazd wyraziło swój zachwyt na widok pary młodej: 

  • Gratuluję Wam z całego serca ♥️ Bądźcie zdrowi i szczęśliwi – skomentowała Joanna Górska.
  • Gratulacje dla Was! Przepiękni. Zdrowia ino zdrowia bo wszystko co najlepsze to już macie ❤️ ukochuje – skomentował Qczaj.
  • Gratulacje kochani, niekończącej się miłości – skomentowała Paulina Krupińska.
  • Kryniu. Jak tu pięknie!!! Gratulacje – skomentowała Ewa Chodakowska.
  • Jesteście cudowni – skomentowała Marcela Leszczak.
  • Joasiu, niech się wiedzie, szczęścia i pomyślności Kochani! – skomentowała Anna Kalczyńska.

Dziennikarka TVN24 zrobiła coming out! Dostała ogromne wsparcie od kolegów z pracy

scena z: Joanna Kryńska, Grzegorz Jędrzejewski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Joanna Kryńska, fot. Podlewski/AKPA