Dziś wieczorem czwarty odcinek emocjonującego show Bitwa na głosy. 7 drużyn stoczy kolejną wokalną bitwę, w której jedna z nich polegnie. Kto odpadnie z dzisiejszego odcinka będzie zależało od decyzji telewidzów.

W ubiegłym tygodniu widzowie zdecydowali, że z programem pożegna się warszawska drużyna sióstr Przybysz. Panowie za to byli górą – najwięcej głosów zdobyły zespoły Ryszarda Rynkowskiego z Elbląga, Meza z Poznania i Janusza Panasewicza z Olecka.

Co zobaczymy w dzisiejszym show? Prawdziwy ogień i żar!

Najlepsza w poprzednim odcinku drużyna Ryszarda Rynkowskiego zaśpiewa liryczny numer, w stylistyce R&B, który potrafi przenosić góry oraz pomaga wzbijać się w przestworza. Dzięki pomysłowi lidera grupy, niesłyszący widzowie również zrozumieją jej przesłanie.

Drużyna Meza z Poznania postawi na hit ubiegłego roku. Wykonają przebój wylansowany przez duet raperów i tancerzy.
Rozkręci się prawdziwa impreza na scenie. Charakterystyczna choreografia oraz rockowa stylizacja dopełnią całości energetycznego show Meza.

Janusz Panasewicz, po sukcesie rockowego repertuaru Janis Joplin, również postawi na rocka, ale tym razem w rodzimym wydaniu. Hit zespołu Wilki w wykonaniu drużyny z Olecka nabierze nowej mocy.

Kamil Bednarek nadal w swoim klimacie, przeniesie publiczność do słynnego muzycznego klubu w stolicy Kuby. Gorący klimat, charakterystyczne instrumenty dla tej muzyki i pasja członków brzeskiego zespołu, którą potrafią zarażać ludzi dookoła, stworzą niepowtarzalną atmosferę.

Łódzka drużyna Moniki Kuszyńskiej wykona jeden z pięknych utworów legendy polskiej piosenki – Andrzeja Zauchy.

Grupa Natalii Kukulskiej z Warszawy oprócz umiejętności wokalnych, popisze się trudnym układem choreograficznym. Natalia dla swojego zespołu wybrała repertuar jednej z najbardziej znanych wokalistek XXI wieku, czyli Beyonce.

Ostatnia ekipa z Opola, prowadzona przez Edytę Górniak, odda hołd zmarłej niedawno Whitney Houston.

Jesteście ciekawi jak wypadną zespoły i kto odpadnie z programu? Nie przegapcie dzisiejszego odcinka Bitwy na głosy o 20:05 na antenie TVP2.

Bądźcie z nami i komentujcie!

AKTUALIZACJA!

Odcinek obfitował w wiele wzruszeń i emocji.

Głosami telewidzów z programu odpadła dzisiaj drużyna Natalii Kukulskiej.

Najlepsze okazały się grupy Ryszarda Rynkowskiego, Kamila Bednarka i Meza.

Co Wy na to?

\"Dzisiaj