W lutym ubiegłego roku Edward Miszczak (65 l.) stracił żonę, z którą doczekał się dwóch synów – Szymona i Szczepana. Małgorzata Miszczak odeszła po długiej walce z nowotworem. Ponad rok po jej śmierci dyrektor programowy stacji TVN znów jest zakochany.

Uczestniczka ostatniej edycji „Top Model” zagrała w serialu „Na Wspólnej”!

Edward Miszczak i Anna Cieślak są parą!

Według informacji portalu Pudelek, Edward Miszczak związał się z Anną Cieślak (39 l.), aktorką dobrze znaną widzom serialu „Na wspólnej”, gdzie gra Joannę. Ponoć są parą od jesieni zeszłego roku.

Zakochali się w sobie na zabój. Przed epidemią często uciekali z Warszawy i razem wyjeżdżali gdzieś na weekendy. Ostatnią taką wycieczką był romantyczny wypad do Trójmiasta – mówi źródło Pudelka.

Dotychczas Anna Cieślak była związana z Przemysławem Wyszyńskim, młodszym od niej o 7 lat. Cieślak i Waszyński zaręczyli się w 2015 roku, a w ubiegłym roku niektóre portale pisały, że już zostali małżeństwem. Wcześniej Anna Cieślak spotykała się z Czesławem Mozilem. Związali się ze sobą w 2011 roku, ale po dwóch latach się rozstali.

Napisaliśmy do aktorki wiadomość z prośbą o odniesienie się do informacji o rzekomym związku z Edwardem Miszczakiem. Będziemy aktualizować tekst.

ZOBACZ TEŻ:

Anna Wendzikowska z gołymi nogami pomyka ze studia DDTVN (ZDJĘCIA)

Związek Krupińskiej i Karpiela-Bułecki mógł się ROZPAŚĆ. „Powiedziałam, że nie chcę z nim być”

Blanka Lipińska zdradza szczegóły związku z Baronem. Nie uwierzycie, co dla niego zrobiła!

Anna Cieślak na ściance

Anna Cieślak/fot. Baranowski/AKPA

Edward Miszczak w granatowym garniturze

Edward Miszczak/fot. Kurnikowski/AKPA