Anna Cieślak i Edward Miszczak związali się w 2019 roku podczas zamknięcia festiwalu Off Camera, kiedy przedstawił ich sobie Piotr Woźniak-Starak. Kiedy wyszło na jaw, że para się spotyka, dla wielu był to wielki szok, w końcu przebywali w innych środowiskach: ona przede wszystkim na deskach teatru, a on w gmachu TVN.

Anna Cieślak o bezdzietności w małżeństwie z Edwardem Miszczakiem: „Przepłakałam wiele nocy…”

Anna Cieślak złożyła życzenia Miszczakowki

Na dodatek dzieli się spora różnica wieku, bo aż 25 lat. Jednak w tym przypadku wiek nie gra roli i świetnie się uzupełniają. W 2021 roku stanęli na ślubnym kobiercu i do dziś tworzą świetny związek. Co więcej, chętnie się razem pokazują na imprezach medialnych, a aktorka coraz śmielej publikuje zdjęcia męża w mediach społecznościowych.

Teraz z okazji urodzin ukochanego Anna Cieślak dodała jego zdjęcie na Instagram. Dyrektor programowy Polsatu skończył 69 lat:

Mężu mój kochany, wszystkiego najlepszego. Niech świat Cię nigdy nie ogarnie. Biegnij jak biegniesz – napisała aktorka.

Choć para niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach, Anna Cieślak w ubiegłym roku zdecydowała się udzielić wywiadu dla magazynu „Zwierciadło”, w którym został poruszony temat macierzyństwa. Aktorka przyznała, że nieposiadanie dzieci jest jej świadomym wyborem i dojrzałą decyzją:

Cieszę się, jak moje koleżanki zachodzą w ciążę, rodzą dzieci, ale ja mam inną konstrukcję psychofizyczną. Postanowiłam realizować się w zawodzie aktorki, bardzo dużo czasu spędzam w pracy, to mój wybór, tak mnie poprowadziło życie.

Miszczak szczerze o związku z młodszą o 25 lat Anną Cieślak. „Kiedyś nie miałem najlepszego zdania”

Z kolei Edward Miszczak podczas ramówki Polsatu w rozmowie z Plejadą wyznał, jak bardzo małżeństwo zmieniło jego perspektywę na zawód aktora:

Ta sytuacja mnie wiele nauczyła. Dzisiaj inaczej patrzę na zawód aktora, inaczej patrzę na ich podejście do mediów, do telewizji i dużo więcej wiem. Dzisiaj jestem w stanie ich bardzo bronić. Kiedyś nie miałem najlepszego zdania, dzisiaj mam ogromne, to bardzo ciężki zawód. Bardzo niestabilny, bardzo ryzykowny. – mówił Edward Miszczak.

Starszy o 25 lat Miszczak czeka na ukochaną Annę. “Wierny mąż” na schodach teatru

Fot.: Radosław NAWROCKI / Forum

Anna Cieślak, Edward Miszczak, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA