Minął już trzeci odcinek programu „My Way” i znowu dowiadujemy się pikantnych historii z życia Edyty Górniak. Główną atrakcją programu nie jest nauka jazdy, a wyznania piosenkarki.

Edyta Górniak w „My Way”

Tym razem poruszyła temat ślubu z Dariuszem K. Okazuje się, że jeszcze przed ołtarzem miała wątpliwości co do swojej decyzji o wyjściu za mąż.

Wiedziałam, że to małżeństwo to nie to, dzień przed ślubem… Niestety. Nawet poszłam do wróżki, bo myślałam, że to niemożliwe. Nie mówiąc, że mam wątpliwości, poprosiłam ją, żeby zobaczyła, czy jest może jakaś podpowiedź od mojej praprababci, może skontaktuje się ze mną przez karty. A wróżka mi powiedziała, żebym nie brała ślubu. Ani jutro, ani nigdy – wyznała Górniak.

Edyta Górniak w „My Way” opowiedziała o małżeństwie z Dariuszem Krupą: „Zostawiłam karierę międzynarodową”

Natomiast ze względu na przepowiednie wróżki, gwiazda wzięła ślub:

 Chyba się ugięłam pod presją. Chciałam wszystkich przekonać, że to jest dobry człowiek. Samą siebie też chciałam przekonać. Powiedziałam, że już tyle pieniędzy na to poszło. Zasponsorowałam sobie i wszystkim takie piękne przyjęcie. Ale ona powtarzała, że nie ma dla mnie żadnej innej odpowiedzi. Jeżeli chcę to zrobić, to mam to zrobić, ale karty mówią „nie” – mówiła w programie artystka.

Na tym się nie kończą dramatyczne opowiadania Edyty. Uważa, że została okradziona przez męża jeszcze przed ślubem, który obecnie siedzi w więzieniu za spowodowanie śmiertelnego wypadku – na dodatek pod wpływem kokainy.

 Tydzień przed ślubem dowiedziałam się, że zostałam okradziona przez byłego męża, ale nie mogłam w to uwierzyć. Dopiero jak zebrałam wszystkie dokumenty i miałam je w ręku dzień przed ślubem, to dopiero zrozumiałam, że to się dzieje naprawdę. (…) Taka naiwna jestem. Wierzę, że ludzie z zasady są dobrzy – tłumaczyła.

Doda zdradziła, jak Edyta Górniak zachowała się wobec niej i jej ekipy na wspólnym koncercie

Dariusz Krupa, Edyta Górniak SK: , fot. Wojtalewicz Jaros³aw/AKPA

Dariusz Krupa, Edyta Górniak SK: , fot. Wojtalewicz Jaros³aw/AKPA

Dariusz Krupa, Edyta Górniak SK: , , , , , fot. Gr¹bczewski/AKPA

Doda zdradziła, jak Edyta Górniak zachowała się wobec niej i jej ekipy na wspólnym koncercie