FAME MMA co roku budzi ogromne emocje wśród fanów tego typu rozrywki. Współzałożycielem show jest Wojciech Gola, który rozpoznawalność zdobył po występie w Warsaw Shore.

Edyta Górniak o Fame MMA

Doda o Edycie Górniak w My Way: Totalnie się ośmieszyła tą swoją INFANTYLNOŚCIĄ

Wojtek Gola pojawił się w jednym z odcinków „Plotkersów”. Tam zdradził, że chciałby zobaczyć starcie Dody i Edyty Górniak w oktagonie.

Doda i Edyta Górniak albo Agnieszka Woźniak-Starak. Kto się bardziej nie lubi z Dorotą? Myślę, że Doda ma charakter i mogłaby stanąć do walki też z Małgosią Rozenek. Ciekawe, z kim byłby największy konflikt – mówi Gola.

Przypominamy, że Agnieszka Woźniak-Starak miała już stracie z Dodą w 2014 roku. Do incydentu doszło na gali „Niegrzeczni”. Wtedy to, prezenterka miała zostać „przyparta” przez piosenkarkę oraz „uderzona”.

Tabloid „Super Express” zwrócił uwagę na wypowiedź Goli. Następnego dnia Dorota i Edyta trafiły na okładkę gazety z podpisem „Górniak i Doda pobiją się w klatce!„.

Doda daje pstryczka w nos Edycie Górniak

Diva nie zostawiła tego bez komentarza. Opublikowała okładkę „SE” na swoim Instagramie i podpisała HIT. Nie mają takich pieniędzy„. 

Doda zdradziła, jak Edyta Górniak zachowała się wobec niej i jej ekipy na wspólnym koncercie