Edyta Górniak w swoim najnowszym wpisie ostrzega przed groźnymi skutkami zabawy w Halloween. Według piosenkarki przebieranie się za potwory i duchy może mieć fatalne skutki.

Edyta Górniak przestrzega przed Halloween

Edyta Górniak od kilku lat jest mocno zaangażowana w swój rozwój duchowy, o czym śmiało mówi na swoich mediach społecznościowych. To sprawia, że często dzieli się „kontrowersyjnymi” treściami, a większość jej opinii wychodzi poza te z mainstreamowych mediów.

Edyta Górniak atakuje KOŚCIÓŁ i szpanuje stylizacją w MARIHUANĘ

Okazuje się jednak, że pomimo krytyki ze strony portali plotkarskich, gro jej fanów popiera jej zdanie na temat szczepionek, czy „zmieniających się wibracji”. Choć jej ostatnia wypowiedź odnośnie tego, że „żyje na ziemii od kilkunastu tysięcy lat” stała się prześmiewczym memem, piosenkarka niestrudzenie dzieli się kolejnymi opiniami. Tym razem odniosła się do Halloween:

Uduchowiona Edyta Górniak poucza Polaków: „Nie powtarzajcie słowa – WOJNA”

– Łatwo zauważyć, że na świecie istnieją wszelkiego rodzaju rytuały, gdyż ludzie szukają dodatkowych mocy. Dla uzdrowienia, dla kreacji lub destrukcji. Dla bliskości z tymi, którzy opuścili świat fizyczny. Każdy z tych rytuałów ma inne symbole i inny język. Komercyjna zabawa w straszenie, ma zawsze jeden kierunek i jeden skutek. Jest to tylko kwestia czasu, kiedy „zabawa w śmierć, krew i w duchy ciemności” otworzy przestrzeń dla nieproszonych gości. Nawiedzone domy bardzo trudno uwolnić. Jeśli wierzysz w Jednego Stwórcę, w Boga, to musisz także respektować Szatana. Urósł w siłę dzięki bezmyślności ludzkiej. Widzimy to szczególnie od prawie 3 lat. A ludzie, jakby mało było im bólu i cierpienia, tworzą kolejną przestrzeń opartą na tej samej wibracji. Istota antychrysta nie rozróżnia komercji od prawdy. I z radością przyjmie każde zaproszenie – napisała na Facebooku.

Zgadzacie się z Górniak? A może uważacie to za bzdury? Dajcie znać w komentarzach!

scena z: Edyta Górniak, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. AKPA/AKPA