Edyta Górniak znana jest ze swoich nietypowych poglądów w temacie religii, wszechświata czy wiary w Boga. Uduchowiona gwiazda żyje w harmonii z naturą i wciąż rozwija się duchowo, a swoimi kolejnymi odkryciami dzieli się z fanami na Instagramie. Jakiś czas temu zdradziła na przykład, że istnieje na Ziemi od 4 tys. lat „mierząc czasem linearnym”. Wszystkim znane są również jej kontrowersyjne wypowiedzi o pandemii COVID-19, biorobotach czy reptalianach.

Edyta Górniak wściekła na to pytanie. Internauta zapytał ją o seks

Edyta Górniak komunikuje się z duchami. Ma kontakt ze swoim zmarłym tatą

Teraz Edyta Górniak zaskoczyła kolejnym wyznaniem – artystka wyznała, że jest w stanie komunikować się z duchami. Wszystko za sprawą komentarza jednej z fanek, która zapytała piosenkarkę, czy ta ma jakieś sprawdzone sposoby na radzenie sobie ze stratą dziecka i wiążącą się z tym żałobą oraz smutkiem. Edyta Górniak zdecydowała się odpisać kobiecie i zapewnić ją, że każdy z nas może komunikować się z bliskimi, którzy odeszli z tego swiata, a ona sama pozostaje w kontakcie ze swoim ojcem, który zmarł w 2007 roku:

Myślę kochanie, że nie minie, że uczymy się z nim żyć. Potrafimy jednak, otwierając serce i percepcję, komunikować się z naszymi bliskimi, którzy są w innej przestrzeni i których dzieli od nas tylko fizyczność. Nie możemy ich dotknąć, lecz możemy poczuć i komunikować się z nimi. Ja mam kontakt z moim tatą. Jeśli trudno ci teraz to zrozumieć, porównaj to do wiatru. Widzisz go? Nie, lecz czy masz wątpliwość, że istnieje?

IG: edytagorniak

Jej kontakt ze zmarłym tatą jest o tyle nietypowy, że… mężczyzna odszedł od rodziny, gdy Edyta była małą dziewczynką. Nie utrzymywał z córką kontaktu, choć rzekomo z uwagą śledził jej karierę:

Tatę Edyty znałem od lat. Graliśmy często razem w moim zespole. On grał pięknie na gitarze. Później słuch o nim zaginął, ale Edyta chciała z nim odnowić kontakt. Pomagałem jej go odnaleźć przed ślubem, ale niestety się nie udało. Ona miała zawsze żal do ojca. Jednak gdyby nie on, to jej by nie było na świecie i nie miałaby takiego talentu (…)  Jej tata bardzo za nią tęsknił. Mimo że nie mieli kontaktu, on zawsze się ciepło o niej wypowiadał. Oglądał jej wystąpienia i był z niej dumny – opowiadał przyjaciel Jana Górniaka, Don Vasyl.

Czy to oznacza, że piosenkarka odzyskała kontakt z tatą dopiero po jego śmierci…?

Edyta Górniak atakuje KOŚCIÓŁ i szpanuje stylizacją w MARIHUANĘ

pasekkozak

Edyta Górniak olśniła w Opolu. Wyglądała, jak arystokratka

scena z: Edyta Górniak, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Edyta Górniak, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Edyta Górniak, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA