Wrześniowy numer SHAPE jest pierwszym, nad którym wspólnie z całą ekipą pracowała nowa redaktor naczelna, Edyta Litwiniuk.

Szefowa magazynu zdecydowała się na lifting pisma – i nie chodzi tu tylko o szatę graficzną. W nowym numerze znalazło się mnóstwo praktycznych porad dla wszystkich, którzy chcą żyć zdrowo, a niekoniecznie podchodzą do treningów z zaangażowaniem godnym sportowców i profesjonalistów.

Zobacz: Edyta Litwiniuk: Kocham swój brzuch, swoje rozstępy, cellulit

Shape zachęca, by zmieniać nawyki żywieniowe, a ruch traktować jako naturalną część życia, aby wybierać aktywności, które lubimy, a nie zmuszać się do tego, co „trendy”. W magazynie czuć energię i zapał – nowa szefowa wspólnie z grupą współpracowników chce włączyć do aktywności również Czytelników pisma i portalu SHAPE.PL.

Jeśli wpiszecie na Instagramie hasztag #JestemShape albo drugi – #ChallengeShape, znajdziecie mnóstwo zdjęć Czytelników magazynu i portalu, którzy dołączyli do akcji ogłoszonej we wrześniowym numerze pisma.

O co chodzi?

W #JestemShape chcemy razem z Wami przekonać inne kobiety, że zdrowy styl życia to nieta czy głodówka, ale racjonalne wybory żywieniowe. Ze ruch to nie wyczyn, tylko codzienność, nie przymus, a inwestycja w zdrowie – czytamy na stronie magazynu.

Akcja #ChallengeShape polega na dzieleniu się z innymi zdjęciami, które dokumentują zdrowy styl życia Czytelników.

Publikuj zdjęcia ze swoich treningów i posiłków na Facebooku i Instagramie z hasztagami #JestemShape #ChallengeShape. I oznaczaj nasze profile na Facebooku @SHAPE i Instagramie @shape.pl – czytamy dalej.

Co miesiąc redakcja magazynu wybierać będzie jedną z Czytelniczek – taką, która najbardziej przekonała, że pracuje nad swoją formą i dba o zdrowie.

Czytaj też: Chwalimy się: Edyta Litwiniuk najlepsza wśród dziennikarzy

Nagrodami w akcji są pulsometry i udział w sesji zdjęciowej, która zostanie opublikowana na stronie shape.pl oraz na łamach magazynu.

Ostatnio do akcji #JestemShape przyłączyła się Sylwia Szostak, a kilka dni temu na swoim Instagramie zdjęcie w bikini podpisane #JestemShape zamieściła Edyta Litwiniuk.

Przyłączycie się?

Dziewczyny (i Chłopaki! 🙂 ) Chcemy poznać Wasze zdanie o nowym SHAPE. Dlatego zapraszamy do zabawy! Zróbcie sobie zdjęcie z wrześniowym numerem. Umieśćcie je na swoim profilu na FB lub Instagramie i napiszcie, który artykuł i dlaczego podoba Wam się najbardziej 👍😄 a który najmniej 👎😔 👉 Koniecznie oznaczcie #JestemSHAPE i #ChallengeSHAPE 💪 Czekają nagrody! Dla trzech osób, autorów najbardziej pomysłowych Edyta Litwiniuk, redaktor naczelna SHAPE (dyplomowany dietetyk i trener) opracuje indywidualne programy dietetyczne i plany treningowe. Będą też wyróżnienia – 10 osób otrzyma od nas zestawy kosmetyków. Na Wasze wpisy czekamy przez cały tydzień, czyli do 14 września. 👈 #shape #shapemagazine #fitness #fitgirls #workout #training #personaltrainer #sport #fitnesssport #love #passion #motivation #strong

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Edyta Litwiniuk (@edytalitwiniuk.pl)