Edyta Pazura (32 l.), żona Cezarego Pazury (57 l.), pokazała trójkę swoich dzieci z okazji Dnia Matki: 11-letnią Amelię, 8-letniego Józefa i 2-letnią Ritę. Fani zauważyli, że są oni bardzo podobni do aktora.

Edyta Pazura wspomina, jaki NAPIWEK dał jej Pazura, gdy poznali się w pociągu

Edyta Pazura pokazała dzieci – są bardzo podobne do Cezarego Pazury

Edyta Pazura dodała na Instagram dwa zdjęcia – jedno w towarzystwie córek, drugie z synem. W Dniu Matki myśli również o kobietach, które nie świętują tej okazji z różnych powodów.

Wraz z przyjściem dziecka na świat, nie dostajemy do niego instrukcji obsługi. To dzięki mojej mamie: wiem, widzę, czuje czym jest wartościowe, pełne oddania i ciepła macierzyństwo.
W tym dniu w sposób szczególny myśle o tych, którzy z osobistych powodów nie świętują Dnia Mamy – przytulam ❤️ Jeżeli chcecie być matkami to walczcie, a ja trzymam kciuki ✨ Jeśli natomiast brak potomstwa to Wasza świadoma decyzja, nie dajcie sobie wmówić, że jest z Wami coś nie tak…🌿✨ Każdy jest wyjątkowy, a ja w to wierzę 365 dni w roku, nie tylko od święta 😉

Edyta Pazura pokazała piękny ogród, a w nim swoją 2-letnią córkę

View this post on Instagram

Wraz z przyjściem dziecka na świat, nie dostajemy do niego instrukcji obsługi. To dzięki mojej mamie: wiem, widzę, czuje czym jest wartościowe, pełne oddania i ciepła macierzyństwo. W tym dniu w sposób szczególny myśle o tych, którzy z osobistych powodów nie świętują Dnia Mamy – przytulam ❤️ Jeżeli chcecie być matkami to walczcie, a ja trzymam kciuki ✨ Jeśli natomiast brak potomstwa to Wasza świadoma decyzja, nie dajcie sobie wmówić, że jest z Wami coś nie tak…🌿✨ Każdy jest wyjątkowy, a ja w to wierzę 365 dni w roku, nie tylko od święta 😉 #mothersday

A post shared by ✨𝐄𝐝𝐲𝐭𝐚 𝐏𝐚𝐳𝐮𝐫𝐚-𝐉𝐮𝐬𝐭𝐊𝐞𝐞𝐩𝐋𝐢𝐯𝐢𝐧𝐠 (@edyta_pazura) on

Kobiety w komentarzach dziękują za wsparcie. Niektórzy internauci zwrócili natomiast uwagę na podobieństwo dzieci do Cezarego Pazury.

  • To są małe Czarki❤️❤️❤️❤️
  • Same Czarki 🙈❤️
  • No córka starsza tez cały tata
  • Mały Pan PAZURA-synek 😀

Cezary Pazura nie chce pozwolić Edycie pracować na własny rachunek!

Cezary Pazura poślubił Edytę w 2009 aktor. Aktor ma jeszcze córkę Anastazję z pierwszego małżeństwa.

Cezary Pazura i Edyta Pazura na Balu TVN

Cezary Pazura i Edyta Pazura na Balu TVN fot. Baranowski/AKPA

Cezary Pazura z żoną Edytą

Cezary Pazura z żoną Edytą fot. Podlewski/AKPA

Cezary Pazura z żoną Edytą

Cezary Pazura z żoną Edytą fot. Kurnikowski/AKPA