Cezary Pazura i Edyta Pazura od dwóch tygodni prowadzą transmisje live na Instagramie – podczas kwarantanny stało się to modne wśród gwiazd. Pazurowie podczas takich live’ów są bardzo otwarci i szczerzy. Wczoraj znowu mogliśmy się wiele dowiedzieć o aktorze i jego żonie.

Cezary Pazura i Edyta Pazura o pracy

Edyta Pazura wspomina, jaki NAPIWEK dał jej Pazura, gdy poznali się w pociągu

Padło wczoraj stwierdzenie przez jednego z widzów, że Edyta „jest przykładem współczesnego kopciuszka„. Żona aktora tłumaczy, że nie była tak biedna, jak się wydaje:

Nie, spokojnie. Zanim poznałam Cezarego miałam mamę, tatę, miałam trzech braci, miałam za co jeść, mój tato pracował za granicą, całkiem dobrze nam się wiodło, także nie byłam biedną dziewczynką z zapałkami, a Cezary tez nie miał tylu pieniędzy… – tłumaczy Edyta.

Wtedy Pazurowi się przypomniało, że od dwóch lat żyją bez kredytu i chcieli się nawet napić szampana z tego powodu, ale Edyta była w ciąży.

Także my jesteśmy młodym małżeństwem, bo od dwóch lat nie mamy kredytu. Na tym polega teraz nasza młodość – śmieje się aktor.

Edyta Pazura ma piękne córki! Pochwaliła się nimi na Instagramie

Kolejne pytanie padło – „Dlaczego Edyta nie ma już kanału na YouTubie „Maybebaby„. Z tego wywiązała się ciekawa rozmowa na temat pracy Edyty Pazury.

Słuchajcie, nie ma, bo ja nie mam czasu i tak już śpię po parę godzin i postawiłam na blog. Mam wiele innych obowiązków, przede wszystkim ja pracuję z Cezarym i ogarniam jego firmę, a Cezary jest jak taka mini dobra korporacja. Także nawet jak miałam propozycje gdzieś indziej iść do pracy… Mówię, „Czarku może wzięłabym dodatkowe zlecenie, bo tutaj ktoś chce, żebym mu pomogła i z nim pracowała, to Cezary od razu „nie zgadzam się” – mówi Edyta.

Pazura śmieje się, że gdyby Edytka poszła do innej pracy, nie zarobiłaby tyle, co u niego, a później poważnie tłumaczy, że on musiałby wynająć osobę, która pomoże mu ogarnąć wszystkie elementy tej misternej układanki: terminy, zobowiązania, umowy…

Po pierwsze to i tak by przechodziło przez Edytkę, która miałaby inną pracę, bo ona wie lepiej, co ja mam zrobić, niż ja sam, a po drugie tej osobie musiałbym o wiele więcej zapłacić niż Edytce – mówi Cezary.

O przepraszam bardzo, jutro przyjdę po podwyżkę. Czekaj ile ja tam mam… 20 procent – śmieje się żona aktora.

WOW! W takiej kuchni gotuje Edyta Pazura. „Podziwiam Cię za tę dbałość o detale”

Aż 20 procent ci dałem, to ja naprawdę musiałem być bardziej czerwony (red. śmiech). Musiałbym tej osobie zapłacić dużo więcej, którą angażuje, bo to są bardzo drogie usługi, niż Edytka przyniosłaby z jakiejś innej pracy, jestem o tym głęboko przekonany – ocenia Pazura.

Edyta dodaje, że w sumie, gdzie Cezary znajdzie chłopca na posyłki, kto jeszcze mu to wszystko ogarnie w kalendarzu…

Mój mąż to wszystko ma w kalendarzu elektrycznym, gotowe, synchronizowane, tylko ja to zapisuje, a on już na gotowe wstaje rano i mówi aha dzisiaj mam to, to i to – królewicz, gwiazda i on wie, że nikt tej gwiazdy tak nie obsłuży dobrze – śmieje się Edyta.

Edyta Pazura pokazała swoje starsze dzieci. Brat i siostra są do siebie bardzo podobni

Poruszyli też temat wybierania scenariuszy i czy żona wybiera za aktora rolę. Edyta zapewnia, że nie wybiera za niego roli, ale jeśli widzi, że mąż siedzi z jakimś tekstem i nie jest przekonany do niego, to wtedy pomaga mu w podjęciu decyzji:

Z jednej strony ma dużo kasy, tzw. kanapkę z hajsem, a ten projekt nie jest za ciekawy i widzę, że ma problem, bo tutaj widzi pieniądze, a tutaj projekt, który nie jest lotny, to wtedy jest mu potrzebne o to takie zdanie „Cezary masz za co żyć, za co jeść? to zostaw i nie bierz, jeśli to jest niezgodne z tobą” – zdradza Edyta.

Podkreśla jeszcze raz, że nie wybiera ról mężowi. Wtedy Pazura ironizuje, że nie ma z czego wybierać.

Nie no teraz już jest – odpowiada żona aktora.

Edyta Pazura, Cezary Pazura, SK. fot. Kurnikowski/AKPA

Edyta Pazura, Cezary Pazura, SK. fot. Kurnikowski/AKPA

Edyta Pazura, Cezary Pazura, SK. fot. Kurnikowski/AKPA

Edyta Pazura, Cezary Pazura, SK. fot. Kurnikowski/AKPA

Edyta Pazura, Cezary Pazura. Fot. Baranowski/AKPA

Edyta Pazura, Cezary Pazura. Fot. Baranowski/AKPA