Koronawirus zamknął gwiazdy w  domach, ale szybko znaleźli sposób na pokazanie i zaprezentowanie się – przeprowadzają wywiady na instagramowym live. Furorę robi Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor oraz Piotr Gąsowski. Teraz postanowili zabrać się za live’a Pazurowie – Edyta i Cezary chętnie opowiadają o swoim małżeństwie i życiu.

Edyta Pazura i Cezary Pazura na Instagramie

Tak wygląda wnętrze domu Edyty i Cezarego Pazury. „Edytka projektowała tu wszystko”

Dowiadujemy się, że Edyta Pazura prosi męża już od bardzo dawna, żeby kupił jej psa Labradora. Cezary Pazura tłumaczy, że po pierwsze nie chce mieć swojego ostatniego psa, bo Labradory żyją bardzo długo, a po drugie on znowu musiałby wychodzić z nim na dwór.

My mamy w sumie 4 psy. Ja będę nieugięty (…) Ja nie chce, żeby to był mój ostatni pies w życiu. Na razie ja wyprowadzam wszystkie psy. Amelka chciała pieska na urodziny, kto później z nim wychodził na dwór? Ja. Jadę z teatru zmęczony, chce się wykąpać i położyć spać i dostaje sms-a „ja już się położyłam, to wyprowadź psa” i tak za każdym razem – tłumaczy aktor.

 

Tak zmieniła się najstarsza córka Cezarego Pazury – Anastazja ma 30 lat i oczy takie same jak tata!

Następnie fani zadali im pytanie, co kupili sobie na pierwszy prezent. Edyta Pazura śmieje się, że dostała jedynie 2,5 napiwku w pociągu, Cezary poprawia ją, że 5 zł.

Nie miałam pieniędzy, bo byłam biedną studentką, to kupiłam czekoladki, a ty udawałeś, że się cieszysz, później twoja mama powiedziała, że miałeś na to uczulenie – mówi Edyta.

Z kolei pierwszym prezentem od aktora był telefon komórkowy!

Telefon jej kupiłem, bo jak się poznaliśmy, miała takie badziewie, nie słyszałem ją, darłem ryj. Jak na przykład byłem w galerii i krzyczę „Edytkaaaa! żyjesz, żyjesz?”. To kupiłem Edytce za***isty telefon, a później auto – śmieje się aktor.

Jakie auto, idź ty! Przyznaj się, dlaczego faktycznie kupiłeś telefon – poprawia żona aktora.

Cezary Pazura pokazał TWARZ córeczki Rity: Uśmiech po mamie – piszą internauci

Aaa no, żeby jej były nie miał jej numeru telefonu. Noo, ale przy okazji – podkreśla Pazura.

Pazurowie dostali też pytanie, „czy mają problem, z tym że nie mają o czym rozmawiać”. Aktor zwraca uwagę, że jest to wina social-mediów i człowiek jest nieobecny. Czarkowi przeszkadza, że żona ciągle robi zdjęcia i relacje na Instagram.

Idę z żoną na spacer i z dzieckiem, patrzymy, jak dziecko się bawi, patrzę, a Edyta już coś fotografuje i puszcza na relacje – mówi Pazura.

Edyta wtrąca, że kocha fotografować. Cezary odpowiada, że wtedy już jest nieobecna.

Czy ja przynoszę pracę do domu, opowiadam, „boże, jak ja dzisiaj zagrałem, boże, co ja jutro zagram”. Wracam do domu, zajmuje się moimi dziećmi, jest moja żona… Nie mogę ciagle puszczać na relacje, bo to komedia będzie – stwierdza Pazura.

Edyta Pazura pokazała swoje starsze dzieci. Brat i siostra są do siebie bardzo podobni

Powiedział ten, kto ciągle grał z „Angry Birds” – komentuje Edyta.

Czarek zaznacza, że było to w okresie przejściowym, pomiędzy jednym małżeństwem, a drugim. Dodaje, że żona z kolei przed zaśnięciem gra w cukierki.

Co działo się w show-biznesie 10 lat temu: Perypetie miłosne CEZAREGO PAZURY (od żony alkoholiczki do żony o 26 lat młodszej)

Edyta Pazura, Cezary Pazura. Fot. Podlewski/AKPA

Edyta Pazura, Cezary Pazura. Fot. Podlewski/AKPA

Edyta Pazura, Cezary Pazura. Fot. Podlewski/AKPA

Edyta Pazura, Cezary Pazura. Fot. Podlewski/AKPA

Cezary Pazura, Edyta Pazura. Fot. Baranowski/AKPA

Cezary Pazura, Edyta Pazura. Fot. Baranowski/AKPA