Edyta i Cezary Pazurowie poznali się kilkanaście lat temu, kiedy to podróżowali tym samym pociągiem. On – znany aktor, ona – studentka. Wiele osób nie dawało im szans, głównie przez dużą różnicę wieku – dzieli ich 26 lat, jednak oni pokazali, że połączyła ich prawdziwa miłość.

Cezary Pazura z żoną na zdjęciu sprzed 13 lat. Edyta bardzo się zmieniła

Edyta Pazura pokazała się w sukni ślubnej

Dziś Pazurowie są małżeństwem z ponad 10-letnim stażem, które doczekało się trójki dzieci. Okazuje się, że pierwsze z nich było już w drodze, kiedy Edyta i Cezary szykowali się do ślubu. Celebrytka podzieliła się fotografią w sukni ślubnej i zdradziła, że kiedy brała ślub nie mogła pozwolić sobie na wymarzoną kreację.

A to z dwóch powodów. Jeden, to wspomniana już ciąża Edyty, a drugi taki, że celebrytka uparła się, że chce wyjść za mąż w maju. W związku z tym musiała mieć kreację dobraną do zmienionej sylwetki. Na szczęście, dzięki koleżance, teraz może przymierzać najróżniejsze suknie ślubne.

Dobrze mieć koleżankę, która ma salon sukni ślubnych. Można przyjść i bezkarnie wskoczyć w taką jedną ulubioną…  Tym bardziej, jak własny ślub bierze się w 8. miesiącu ciąży, bo jest się na tyle upartym, że chce się wyjść za mąż tylko w maju – napisała Edyta.


ZOBACZ TEŻ:

Edyta Pazura pracuje nad sylwetką. Pokazała zdjęcie odsłoniętego brzucha

Edyta Pazura pokazała się bez makijażu. „Czas sobie zrobić hennę”

Edyta Pazura z mężem Czarkiem na czerwonym dywanie.

Edyta Pazura, Cezary Pazura/fot. AKPA

Cezary Pazura z Edytą na Balu TVN.

Edyta Pazura, Cezary Pazura/fot. AKPA