Edyta Pazura wyszła za mąż za Cezarego Pazurę dokładnie 14 lat temu, ale znają się znacznie dłużej.  Historia ich relacji jest uważana za jedną z najromantyczniejszych w polskim show-biznesie. Dlaczego? Poznali się w pociągu:

Kochanie. Dokładanie 10 lat temu o 5.55 w pociągu relacji Kraków – Warszawa spotkały się nasze drogi – wspominała kiedyś Edyta Pazura.

Pazurowie nadal są razem i tworzą szcześliwą rodzinkę. Doczekali się trójki pociech: 14-letnią Amelię, 5-letnią Ritę i 11-letniego Antoniego.

Edyta Pazura ujawnia, co było dla niej trudne w byciu mamą! Musiała TO zmienić

Edyta Pazura i Cezary Pazura świętują 16 rocznicę

Dziś Edyta i Cezary świętują 16 rocznicę poznania. Nie byliby sobą, gdyby się tak dobrym wynikiem nie pochwalili na Instagramie. Z tej okazji obydwoje napisali na swoich Instagramach urocze wpisy, którymi internauci są oczarowani.

Edyta Pazura pozuje w swojej pięknie urządzonej kuchni: „Tylko nie patrz na moje…”

Natomiast Edyta Pazura napisała w wyjątkowy sposób. Wspomina, jak jej mama zareagowała, że jej córka idzie spotkać się z aktorem:

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami… Nie, Nie… To nie tak.
Hmm… W sumie nie tak dawno, bo dokładnie 16 lat temu pewien Pan, który podróżował tego dnia pociągiem, poprosił mnie o numer telefonu i zaprosił na randkę.
Kiedy przyszedł czas na naradę rodzinną, przyszłam do mamy i powiedziałam ukradkiem: „Wiesz taki tam aktor zaprosił mnie na kawę…”
Krysia dalej krojąc marchewkę do zupy zapytała: „Jakiż to młody człowiek, zabiega o Twoje względy”?
A ja na to: „Cezary Pazura…” No i tym sposobem mama skroiła kilo marchwi do rosołu, zużyła wszystkie plastry i straciła sporo krwi… A my już się znamy z @czarekpazura równo 16 lat.  Teraz często tak stajemy przed lustrem i próbujemy zapamiętać siebie właśnie w tych najlepszych momentach naszego życia. Wyryć w myślach i sercach obraz szczęśliwych ludzi – napisała Edyta Pazura.

Z kolei Cezary Pazura dodał nieco krótszy wpis, ale za to opublikował ich urocze prywatne kadry:

Szesnaście lat temu (dokładnie 5844 dni) poznałem JĄ❤️ Istotę, która odmieniła moje życie. Sprawiła, że każdy dzień jest piękny i warty przeżycia. Dziękuję Edytko. Bądź przy mnie, trwaj… Teraz wiem, że w życiu najważniejsze, to wsiąść do właściwego pociągu. Kocham Cię Słońce – napisał Cezary.

Edyta Pazura chciała odejść od męża: „Spakowałam się i…”

Gratulujemy!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Cezary Pazura (@czarekpazura)