Edyta i Cezary Pazura są szczęśliwym małżeństwem od 2009 roku i doczekali się trójki dzieci: córek Amelii i Rity oraz syna Antoniego. Edyta pierwszy raz została mamą w wieku 21 lat, a jej pociechy są prawdziwym oczkiem w głowy, dla których jest gotowa na wiele poświęceń i dba, by miały w życiu wszystko to, co najlepsze. Edyta chętnie dzieli się scenami ze swojego życia rodzinnego w mediach społecznościowych, a od czasu do czasu odpowiada na pytania fanów.

Edyta Pazura zdradza, jak z mężem wychowuje swoje pociechy: „Mogą korzystać z komputera tylko w weekendy”

Edyta Pazura zmieniła córce szkołę. Nie była zadowolona z polskiego systemu nauczania

W nowym instagramowym Q&A zdradziła, że jej córka Amelia jest już w 8 klasie, co z kolei wywołało inne pytanie od jednej z obserwatorek, która poskarżyła się, że jej pociecha również jest w 8 klasie i „nie wyrabia z nauką”. Zapytała Edytę czy u nich również występuje ten problem. Okazuje się, że niezadowolona z polskiego systemu nauczania gwiazda wypisała córkę ze szkoły i przeniosła do placówki europejskiej:

Ja podziękowałam za polski system nauczania i przeniosłam Amelię do szkoły europejskiej. Amelia chce się rozwijać artystycznie, a polski system nie przewiduje miejsca dla takich dzieci.

Jakiś czas temu żaliła się też w poście, że z powodu natłoku obowiązków i sprawdzianów jej córka cierpi na bezsenność i kolejny raz skrytykowała system nauczania w Polsce:

(…) To co obecnie dzieje się w szkołach, nie jest kagankiem oświaty ani krużgankiem oświaty… Nie jest nawet wstępem do tego, co powinno być nazwane systemem edukacji. Pomieszanie z poplątaniem, za które najwyższa cenę płacą dzieciaki. (…) Amelia wpadła w bezsenność, jakieś dziecko boli głowa, drugiemu poszła krew z nosa, trzeciemu kręci sie w głowie. Jeden rodzic zrozumie. (…) To sie nie zmieni, bo system edukacji próbuje dogonić nasz system zdrowia w walce o pierwsze miejsce w kategorii „niewydolność” Wiecie kiedy to być może sie zmieni? Kiedy dzieciaki zaczną masowo trafiać na oddziały psychiatryczne (…).

Zgadzacie się z nią?

Edyta Pazura zastanawia się nad edukacją domową swoich dzieci. Czy to kolejny trend?

IG: edyta_pazura

IG: edyta_pazura

pasekkozak