Edyta Pazura w pewnym momencie życia z Cezarym Pazurą polubiła social media i stała się prawdziwą influencerką. Internauci chętnie śledzą jej życie u boku aktora – obecnie obserwuje ją ponad 257 tys. internautów na Instagramie. Edyta chętnie pokazuje swoje dzieci: Amelię, Antoniego i Ritę oraz swój piękny dom w Warszawie.

Edyta Pazura ujawnia, co było dla niej trudne w byciu mamą! Musiała TO zmienić

Edyta Pazura ma gosposię w domu?

Edyta Pazura jest w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami, całkiem często organizuje sesję Q&A na swoim Instagramie. Ostatnio ktoś zapytał się celebrytki, czy ma w domu gosposię. Żona aktora zdecydowała się przyznać, jaka jest prawda.

Nie mam gosposi, ale mam dom, który ma prawie 400 metrów, więc jest pani, która przychodzi i 2 razy w tygodniu sprząta. Ja bym nie dała rady przy moich obowiązkach ogarnąć chaty w taki sposób, w jaki bym chciała, a cenię sobie czystość i porządek – wyznała Edyta Pazura.

Internauci oskarżają Edytę Pazurę o plagiat reklamy!

Dodała, że mimo tego także ona sama sprząta, kiedy tylko ma czas: „Są takie rzeczy, które sama muszę zrobić, jak np. generalne porządki. Nikt za mnie tego nie zrobi, no ale nie biegam codziennie ze szmatą od rana do wieczora, bo po prostu nie dałabym rady”. 

Edyta Pazura ostatnio ma ciężki czas. Wyznała, że zawiodła się na wielu osobach

Warto wspomnieć, że Edyta Pazura nie prowadzi tylko swoich social mediów, ale poza tym jest managerką swojego męża Cezarego Pazury i razem z nim prowadzi podcast „Kobieta z Pazurem”. Do tego jakiś czas temu otworzyli własny sklep z biżuterią i perfumami.

Edyta Pazura, Cezary Pazura, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Edyta Pazura, Cezary Pazura, fot. Piętka Mieszko/AKPA