Edyta Pazura jest managerką Cezarego Pazury, do tego aktywnie prowadzi profil na Instagramie. Mimo wielu obowiązków jakiś czas temu otworzyła z mężem swoją markę „Sky&Soul” z perfumami i biżuterią.

Pazurowie nagrali reklamę do swoich perfum. Nie wszystkim się spodobało

Edyta Pazura splagiatowała reklamę?

Para aktywnie promuje produkty „Sky&Soul” na social mediach, a ostatnio wypuścili pierwszą reklamę wideo. Nagrali ją na terenie swojej posiadłości na Mazurach, którą wkrótce wystawili na sprzedaż.

Mówili o nich „patologiczny związek”, dziś wciąż są razem – historia miłości Cezarego i Edyty Pazurów

Wielu internautów stwierdziło, że reklama ich perfum „Sky&Soul” jest kopią reklamy innej światowej marki – Kenzo. Nie da się nie zauważyć, że wiele fragmentów jest niemal identycznych. Fragmenty obu reklam zestawiła stylistka gwiazd Karolina Domaradzka:

Na sugestię użytkowniczki Instagrama, że film promujący perfumy „Sky and Soul” kojarzy się z popularną reklamą perfum domu mody KENZO Edyta Pazura odpowiedziała, że przy tworzeniu choreografii do spotu, w którym zatańczyła wspólnie z mężem, inspirowała się filmami z Charlie Chaplinem i Pulp Fiction. No cóż, najwyraźniej wielkie umysły tego świata myślą podobnie – zaśmiała się Domaradzka.

Edyta Pazura zapewnia fanów, że nie inspirowała się kampanią reklamową Kenzo, a słynnym brytyjskim aktorem Charlie Chaplinem.

Chyba tylko tyle, że obydwie są taneczne, jak 50 proc. reklam realizowanych w ostatnim czasie. Nasze ruchy były inspirowane Charlie Chaplinem, nie Kenzo – tłumaczy żona Cezarego Pazury. 

Edyta Pazura ostatnio ma ciężki czas. Wyznała, że zawiodła się na wielu osobach

Edyta Pazura, Cezary Pazura, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Edyta Pazura, Cezary Pazura, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA