W piątek 4 września na antenę Polsatu wrócił „Taniec z Gwiazdami”, który pół roku temu został przerwany z powodu wybuchu pandemii koronawirusa. Gwiazdy, tancerze, jury i prowadzący wrócili już do studia i w najbliższe piątki znów będzie można oglądać taneczne show.

Edyta Zając w mocno wykrojonym kostiumie kąpielowym. „Figura marzenie”

Edyta Zając o trudnym czasie i rozwodzie

Jak to w każdym odcinku „Tańca z Gwiazdami” bywa, przed rozpoczęciem tańca na parkiecie wypowiadają się na dany temat. W minionym odcinku uczestnicy opowiadali, jak minęła im kwarantanna i ostatnie miesiące. Modelka Edyta Zając otworzyła się przed kamerami i przyznała, że był to dla niej wyjątkowo trudny czas. Poświęciła go na zamknięcie prywatnych spraw i rozwiodła się.

Od 15. roku życia pracuję jako modelka. Moja praca to głównie wyjazdy zagraniczne. Niestety, przez ostatnie 6 miesięcy moja branża stanęła w miejscu, więc ten czas spędziłam w Polsce. Ten okres 6 miesięcy to też dla mnie taki czas zamknięcia pewnych spraw prywatnych. Rozwiodłam się, więc ten okres bardzo trudny mam już za sobą. Teraz możemy już tańczyć z taką luźną głową. Jestem szczęśliwa, jestem zadowolona. To też widzi Michał. On wiedział o moich sprawach prywatnych. Nawet nie myślałam, że taniec tak bardzo mi się spodoba. Nigdy nie miałam z tańcem nic wspólnego i bałam się, że po prostu będę drewniana – wyznała Zając przed kamerami.

ZOBACZ TEŻ:

Jakub Rzeźniczak rozbiera się na spacerze z ukochaną i fotografem. Romantyczny spacer we troje?

Edyta Zając może zrezygnować z „Tańca z Gwiazdami”. Doznała KONTUZJI

Edyta Zając z partnerem tanecznym

Michał Bartkiewicz, Edyta Zając/fot. AKPA

Edyta Zając na parkiecie TzG

Michał Bartkiewicz, Edyta Zając/fot. AKPA

Edyta Zając na imprezie Polsatu

Edyta Zając/fot. AKPA

Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając na ściance

Jakub Rzeźniczak, Edyta Zając/fot. AKPA