Ekipa „Friza”, czyli Karola Wiśniewskiego od lat odnosi ogromny sukces w polskim Internecie. Jeszcze żadnemu youtuberowi nie udało się go pokonać w liczbie wyświetleń, współprac i zarobionych pieniędzy. Ekipa właśnie kończy trzeci sezon swojej przygody na YouTubie i z tej okazji znowu zaskoczyli fanów.

Ekipa tłumaczy się z filmu Wardęgi. Widzowie nie kupili tłumaczenia Wersow

Ekipa zamieszkała w domu Justina Biebera

Friz jest jedną z najbardziej pracowitych influencerów w Polsce, za to też jest bardzo dobrze wynagradzany przez reklamodawców. W 2019 roku mówił, że zarobił łącznie 10 mln złotych, w kolejnych latach z pewnością była to większa kwota.

EKIPA traci widzów, duży spadek na GIEŁDZIE, a Wardęga oskarża ich o HIPOKRYZJĘ

Ekipa z okazji zakończenia 3. sezonu wybrała się w kolejną wspólną podróż. Znów postawili na wyjazd do Stanów Zjednoczonych, który za pierwszym razem nie poszedł zgodnie z planem przez pandemię koronawirusa.

Teraz wycieczkę zaczęli od wypoczynku na Hawajach, gdzie wynajęli ogromną willę, która zmieściłaby nie jedną, a kilka Ekip.

Ekipa wynajęła willę Justina Biebera Fot. YouTube/screen

Okazuje się, że Friz znów pozwolił sobie na spory wydatek. Wynajął nieruchomość od samego Justina Biebera, która za noc kosztuje 10 tysięcy dolarów!

Ekipa mieszka w domu Justina Biebera za który płaci 10 tysięcy dolarów za noc a mi szkoda 4 zł do dodania dodatkowego sera do pizzy #EkipaSezon4 – pisze jeden z internautów na Twitterze. 

Informacja o willi Justina Biebera na Hawajach jest ogólnie dostępna. Na stronie „toptenrealestatedeals” czytamy, że „Water Falling Estate” jest jednym z najpopularniejszych domów na Hawajach:

Ta światowej klasy rezydencja z lądowiskiem dla helikopterów na dachu, basenem olimpijskim i basenem do nurkowania, prywatnym polem golfowym oraz kortem do tenisa i koszykówki ma dwie windy, którymi można dostać się na wszystkie trzy piętra – czytamy.

Posiadłość ma pięć sypialni, dziesięć łazienek, salę gier, strefę kinową, dwa jacuzzi, saunę i kuchnia na świeżym powietrzu.

Hailey Bieber z Justinem szaleją na Hawajach. Modelka pokazała się w bikini i bez makijażu

Ekipa wynajęła willę Justina Biebera Fot. YouTube/screen

Ekipa wynajęła willę Justina Biebera Fot. YouTube/screen

Hailey Baldwin całuje się z Justinem Bieberem

Justin Bieber i Hailey Baldwin Fot. Forum