Friz pojawił się u Karola Paciorka w „Imponderabiliach” na YouTubie. To jego pierwszy tak szczery wywiad, wcześniej bardzo rzadko pojawiał się u innych na kanale, skupiał się głównie na swoim projekcie „Ekipa”.

Friz i Wersow kupili razem DOM! Całkowicie futurystyczny, inny niż wszystkie (ZDJĘCIA)

Friz u Karola Paciorka w „Imponderabiliach”

Natomiast 3 sezon Ekipy już się zakończył, Karol Wiśniewski niedawno przeprowadził się do nowego domu, który kupił wspólnie ze swoją narzeczoną Wersow. Jak widać, Friz zaczyna nowy etap w życiu i zdecydował się na szczerą rozmowę.

Karol Paciorek wypytał się youtubera o wiele prywatnych kwestii, jak na przykład to, czy chce mieć dzieci. Friz potwierdza, że tak, ale jednocześnie się tego boi:

  • No, no, ale wiesz co, boję się pod tym względem, że jestem perfekcjonistą i nie chce… chciałbym być perfekcyjnym tatą, ale przez to nie mogę być perfekcyjnym tatą. Wydaje mi się, że dziecko musi mieć swobodę i boję się, że będę zbyt wymagający… – tłumaczy.
  • A jaka jest Weronika? – dopytuje Paciorek.
  • W pracy też jest bardzo wymagająca, ale jeśli chodzi o dzieci to myślę, że ma inne podejście. Mam małą próbkę, bo ma małą siostrę i widzę, jak do siostry podchodzi – jej siostra jest młodsza o ponad 10 lat. Tylko jednak relacja, siostr – siostra jest inna – stwierdza.

Friz stracił prawo jazdy! Jaki był powód?

Dodaje, że on na pewno będzie wymagający, ale nie chce przesadzić. Przy okazji zdradził, jak wyglądało jego dzieciństwo:

Trochę chciałem wszystko samemu zrobić, uciekałem rodziców i nie było ode mnie wymagane właściwie nic, miałeś bardzo dużą swobodę, ale nie wykorzystywałem jej w złym stopniu. Na pierwszą imprezę poszedłem, jak miałem 18 lat. Nie czułem, że mnie to jara – zdradza Friz.

Przyznaje, że nawet teraz nie pije alkoholu i szybko się nudzi na imprezach:

Zdarza się (red. odpala wrotki), ale u mnie to trochę inaczej działa, bo nie piję alkoholu od 8 lat, więc generalnie u mnie po 2 godzinach tańczenia już jestem zmęczony i poszedłby spać – mówi Friz.

Następnie temat zszedł na psychoterapię. Karol przyznaje, że chodził na terapię dla poznania samego siebie i nauczył się, że nie może myśleć za bardzo logicznie w relacjach:

Myślę, że logika nie pomaga w relacjach. Już się nauczyłem po 3 latach związku, że jak dla mnie logiczne, nie oznacza, że to jest najlepsze rozwiązanie – stwierdza.

FRIZ kupił dom za 7 milinów złotych. Jest jedno, „ale”… nie zamieszka w nim!

Friz zdradza, co zawdzięcza Wersow

Wtedy Paciorek zapytał, czy Weronika jest bardziej emocjonalna. Przyznaje, że tak i tego właśnie się od niej uczy. A co zawdzięcza narzeczonej?

To, że możemy się uczyć siebie nawzajem i że oboje sobie dużo dajemy. Uczę się od niej bardzo dużo, uzupełnia moje braki, a ja myślę, że uzupełniam jej braki. Jesteśmy taką drużyną, partnerami – mówi Karol o swojej narzeczonej Wersow.