W minioną niedzielę wystartował nowy, 18. już sezon „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”. Ekipowicze zamieszkali w zjawiskowej posiadłości z siłownią i basenem, której powierzchnia wynosi niemal 1500m2. Zachwytom nie było końca, a willa zyskała miano najlepszej ze wszystkich sezonów. Jakie luksusy czekały na Ekipę w środku?

Tak się bawią uczestnicy Warsaw Shore – Ekipy z Warszawy

Willa ekipy „Warsaw Shore”

Nowy sezon „Warsaw Shore” rozpoczął się z przytupem – biała limuzyna odwiozła uczestników do luksusowej willi pod Warszawą, która na dwa tygodnie zmieniła się w najbardziej imprezowy dom w Polsce! Posiadłość wzbudziła podziw nawet najbardziej doświadczonych ekipowiczów, którzy niejedno już widzieli… I nie ma w tym nic dziwnego.

Tak się bawi Elizka z Warsaw Shore

W tej edycji Ekipa zamieszkała w ogromnej willi o powierzchni niemal 1500m2. Neoklasycystyczny styl posiadłości z marmurowymi wykończeniami wzbogacają charakterystyczne imprezowe dekoracje i neony. Fasada budynku z daleka lśni różowym blaskiem, a wejścia do domu strzegą dzielne rumaki. Różowy dywan rodem z Shorewood prowadzi gości do centrum wydarzeń – wielkiego salonu wyposażonego w kolorowe kanapy, bar, scenę i strefę fitness. Bo nawet imprezując, trzeba dbać o formę!

Anastasiya podbiła serca widzów Warsaw Shore! Wzięcie ją do programu było strzałem w dziesiątkę