Dotychczas Ela Romanowska nie eksperymentowała z fryzurą. Blond włosy nosiła rozpuszczone albo upinała w koczek czy warkocz. Zwłaszcza w ostatnim czasie luźno je upinała. Jak przyznała, wcale jej to nie przeszkadzało, a nawet przyzwyczaiła się do odrostów, jakie pojawiały się na jej włosach.

Kasia Dziurska zmieniła fryzurę. Już kiedyś widzieliśmy ją w takich włosach

Ela Romanowska zmieniła kolor włosów

Jednak, kiedy zostały otwarte salony fryzjerskie Ela Romanowska postanowiła skorzystać z usług profesjonalistów. Choć aktorka nie narzekała na fryzurę, to być może postanowiła ją zmienić, dlatego że wkrótce aktorka wróci na plan?

Jak niewiele człowiekowi do szczęścia potrzeba. Przez ostatnie dwa miesiące siedziałam w domu. Ulubiony ubiór na ten okres? Dres! Uczesanie? Warkocz lub koczek „bylejaczek” i opaska. Na twarzy? Krem! I tak codziennie. Nie przeszkadzały mi odrosty (z każdym dniem coraz większe), krótkie paznokcie czy brak makijażu. Czerpałam radość z sadzenia ziół i kwiatów, koszenia trawy czy innych prac ogrodowych. To wszystko sprawiało mi dużą frajdę! – napisała Romanowska.

Anna Maria Sieklucka w tej fryzurze wygląda zabójczo – powinna się tak czesać

Wizyta u fryzjera trwała 5 godzin! Dlaczego tak długo? Bo aktorka zdecydowała, że pofarbuje nie tylko odrosty, ale całe włosy. I to nie na kolor, który dotychczas miała. Ela Romanowska postawiła na totalną zmianę i teraz ma siwe włosy!

Ale gdy zadzwonił telefon z informacją, że wracamy na plan, pomyślałam NARESZCIE! Dziś pierwszy raz od dawna założyłam coś innego niż dres, zrobiłam sobie drobny makijaż i wysiedziałem 5h u fryzjera! I powiem Wam, czuje się cudownie! – dodała.

View this post on Instagram

Jak niewiele człowiekowi do szczescia potrzeba ❤️ Przez ostatnie dwa miesiące siedziałam w domu . Ulubiony ubiór na ten okres ? Dres!!! Uczesanie ? Warkocz lub koczek „ bylejaczek” i opaska. Na twarzy ? Krem ! I tak codziennie . Nie przeszkadzały mi odrosty ( z każdym dniem coraz większe ), krótkie paznokcie czy brak makijażu . Czerpałam radość z sadzenia ziół i kwiatów , koszenia trawy czy innych prac ogrodowych . To wszystko sprawiało mi duża frajdę ! Ale gdy zadzwonił telefon z informacja ze wracamy na plan pomyślałam NARESZCIE !!! Dziś pierwszy raz od dawna założyłam coś innego niż dres , zrobiłam sobie drobny makijaż i wysiedziałem 5h u fryzjera (@ewelina.hair jesteś mistrzynią tyle cierpliwości w „dzierganiu „ pasemek czy balejażu jak zwał tak zwał żeby uzyskać taki efekt ! Od samego patrzenia bolały mnie ręce 🙈😍 DZIĘKUJE !!! I powiem Wam czuje się cudownie ! I chociaż dzięki tej przymusowej pandemii miałam czas by zwolnić i przemyśleć wiele spraw czy być z Rodzina w trudnym dla nas momencie (za co jestem bardzo wdzięczna ) to jednak dobrze jest poczuć się jak dawna Ja . Teraz już wiem ,że we wszystkim potrzebna jest równowaga ! Czego sobie i Wam Kochani życzę !!! #newhair @ufryzjerow #❤️ #newcolor @ewelina.hair #new#me #happy #positiveenergy #actress #polishgirl #imback #blonde #ihavethepower

A post shared by Ela Romanowska (@elaromanowska) on

ZOBACZ TEŻ:

Kylie Jenner zrobiła swojej córce NOWĄ fryzurę – dziewczynka wygląda, jak modelka z wybiegu

Anna Lewandowska TULI małą Laurę na nowym zdjęciu. Uwagę zwraca też fryzura trenerki

Karolina Szostak zmieniła fryzurę i wygląda jak siostra bliźniaczka Jennifer Lopez: „Jaki kraj taka JLo”

Ela Romanowska na ściance

Ela Romanowska/fot. AKPA

Ela Romanowska na ściance

Ela Romanowska/fot. AKPA

Ela Romanowska na ściance

Ela Romanowska/fot. AKPA

Ela Romanowska na scenie

Ela Romanowska/fot. AKPA