W związku z pandemią koronawirusa przerwano nagrania do wielu filmów, seriali i programów telewizyjnych. Znane osoby kombinują, jak tylko mogą. Dziennikarze, którzy prowadzili swoje talk-show nie zamierzają siedzieć bezczynnie i część z nich robi wywiady online.

Ellen DeGeneres była MOLESTOWANA przez OJCZYMA jako nastolatka – jej matka komentuje dramat córki

Pracownicy Ellen DeGeneres tracą pracę?

Na taką formułę swojego programu zdecydowała się np. Jimmy Kimmel, Jimmy Fallon, czy Ellen DeGeneres. Ta ostatnia przyznała, że zdecydowała się na nagrania, bo chce pomóc swojej ekipie.

Chciałam zacząć mój nowy program najszybciej, jak się da. Robię to z myślą o mojej ekipie i pracownikach. Kocham ich, tęsknie za nimi. Najlepsze, co mogę dla nich zrobić, to utrzymać program na antenie – mówiła Ellen.

Co ciekawe, jej ekipa – montażyści, operatorzy, oświetleniowcy – nie pracują przy nowych nagraniach. Serwis „Variety” twierdzi, że ponad 30 osób, które zwykle pracowały przy programie, od dwóch tygodni nie dostaje zleceń i nikt nie wie, co się dzieje. Ponoć kontakt z producentami jest utrudniony, a kiedy w końcu się udało, to ekipa otrzymała przykre wieści. Pracownicy usłyszeli o redukcji etatów i o tym, że mają być gotowi na cięcia pensji!

Łukasz Jakóbiak szczerze o wizualizacji Ellen DeGeneres: „Jeszcze wtedy do końca nie wiedziałem, że tonę”

Ellen DeGeneres zatrudniła nową ekipę?

To nie wszystko „Variety” podaje, że ze stałej ekipy tylko cztery osoby pracują obecnie z Ellen, która do nagrań ma teraz zatrudnioną zewnętrzną firmę, Key Code Media, o czym pracownicy dowiedzieli się z mediów społecznościowych. Telepictures, należące do Warner Bros, które produkuje program Ellen DeGeneres tłumaczy, że żaden z pracowników nie stracił pracy. Dodają, ze faktycznie jest problem z komunikacją, ale uważają że to przez chaos wywołany pandemią.

Zagraniczne media wspominają też, że Jimmy Kimmel, który również w nowej formie prowadzi swoje show, znacznie lepiej zachował się wobec swoich pracowników. Podobno po wybuchu kryzysu zaczął płacić swoim pracownikom z własnej kieszeni.

ZOBACZ TEŻ:

Cała prawda o niezręcznym wywiadzie Lady Gagi dla Jimmy’ego Fallona

Nikt się nie spodziewał tego po Kendall Jenner. Zrobiła dobre SHOW u Ellen DeGeneres

Jimmy Kimmel zrobił Courteney Cox TEST wiedzy o „Przyjaciołach”. Jak jej poszło?

 

 

Ellen DeGeneres na ściance

Ellen DeGeneres/fot. Forum

Ellen DeGeneres w dresie

Ellen DeGeneres/fot. Forum